ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль пообіцяв, що закарпатські лікарні і школи не закриватимуть

Розмови і плітки, наче в 2016 році буде зменшено кількість лікарняних ліжок та закриті деякі малоукомплектовані школи, не мають під собою підґрунтя
Depo.
28 грудня 2015 10:41
ФОТО: depo.ua
Москаль пообіцяв, що закарпатські лікарні і школи не закриватимуть
Москаль пообіцяв, що закарпатські лікарні і школи не закриватимуть

Освітньої й медичної субвенції, яка закладена в Державний бюджет України для Закарпатської області, повністю вистачає для функціонування всіх медичних закладів, а також освітніх установ різного рівня, пише Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Про це йшлося в понеділок на зустрічі голови ОДА Геннадія Москаля та голови облпрофради Володимира Фленька.

"Якщо хтось із різних причин (політичних, особистих чи корпоративних) невдоволений прийняттям Держбюджету-2016, він має повне право організувати акцію протесту перед стінами Верховної Ради. Або висловити своє "фе" народним депутатам від Закарпаття, котрі всі як один проголосували за прийняття бюджету. Закарпатська облдержадміністрація до прийняття бюджету на 2016 рік не має жодного відношення. Наша позиція залишається незмінною – ніякого скорочення чи оптимізації лікувальних та освітніх закладів в області не буде. У 2015 році в деяких районах медична та освітня субвенції закінчилися у вересні та жовтні. Але завдяки моїм неодноразовими поїздками у Кабмін обидві галузі профінансовані в повному обсязі. Так само буде і в 2016 році",  зазначає Москаль.