ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль "благословив" зрушення дитячої залізниці в Ужгороді з мертвої точки

Губернатор Закарпаття Геннадій Москаль пообіцяв занести у Кабмін проект рішення про передачу дитячої залізниці на баланс Ужгорода
Depo.
27 січня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua
Москаль "благословив" зрушення дитячої залізниці в Ужгороді з мертвої точки
Москаль "благословив" зрушення дитячої залізниці в Ужгороді з мертвої точки

Ужгородська дитяча залізниця вже десять років занепадає. Нині вона перебуває на балансі регіональної філії Львівської залізниці, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Закарпатську ОДА.

Попри те, що міська рада ще у 2013 році вирішила взяти цей об’єкт на баланс для реконструкції та відновлення, справа не зрушила з мертвої точки.

Як зазначила представник Ужгородського міськвиконкому Ольга Травіна, протягом останніх трьох років триває переписка між управліннями та відомствами. Зокрема, обласна адміністрація підтримала позицію Ужгородської міськради, про що написала відповідне звернення в Мінінфраструктури. Один з останніх листів – у 2014 році міністерство інфраструктури доручило державній адміністрації залізничного транспорту підготувати та надати міністерству відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів України. За словами представника Ужгородської дирекції залізничних перевезень, на Львівській залізниці "стоїть питання" про передачу.

"Якщо для того, аби місто взяло на баланс дитячу залізницю, потрібно лише рішення Кабміну, ми його підготуємо. Під лежачий камінь вода не тече! За три роки не можна написати один документ? Я особисто занесу проект рішення в міністерство, щоби зберегти історію міста", – заявив Москаль.

Губернатор доручив управлінню туризму підготувати відповідний документ, аби під час найближчого перебування в столиці нарешті владнати це питання.

Читайте також: Як в Ужгороді заіржавіла улюблена дитяча розвага

Більше новин про життя Зак