ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль назвав причину паводку на Закарпатті

Губернатор переконаний, що теперішня стихія має руйнівні наслідки тільки через те, що гроші по протипаводковій програмі розкрадалися
Depo.
22 листопада 2015 09:58
ФОТО: depo.ua
Москаль назвав причину паводку на Закарпатті
Москаль назвав причину паводку на Закарпатті

Про це інформує офіційний сайт Москаля, пише Depo.Закарпаття.

"Протипаводкова програма "Тиса" не фінансується вже третій рік, і це одна з причин підтоплень та руйнівних наслідків теперішнього паводку. Після мого призначення на Закарпаття виявилося, що за 2012 – 2014 роки по програмі "Тиса" залишилося 15 мільйонів гривень боргів. Я особисто неодноразово їздив у Кабмін і вибивав фінансування, завдяки чому уряд на сьогодні погасив заборгованість на 12,5 мільйонів. Решта боргу, сподіваюся, буде погашена ще до кінця цього року. Зроблю все можливе, щоб із наступного року відновити повноцінне фінансування протипаводкової програми й мінімізувати руйнівні наслідки стихії.
Роботи будуть виконуватися в повну силу, без відкатів і крадіжок бюджетних грошей, як це звикли робити деякі закарпатські політичні бізнесмени. І коли сьогодні хтось там із Завидова закидує через свої ЗМІ, що обласна влада нічого не робить із протипаводкового захисту, то в мене виникає просте питання – а де був він ці три роки? І що особисто зробив для того, щоб відновити фінансування? Слізні звернення його кишенькового губернатора з проханнями хоча би погасити борги по "Тисі" Києвом ігнорувалися. Не сприймали цього "авторитета" в Києві, і зараз не сприймають. Так само, як не сприймають його "няня" із Завидова. Усе, що йому залишилося, це плакатися у Фейсбуці, як усе стало погано. А ще принизливо просити творчу й наукову інтелігенцію Закарпаття підписувати всякі звернення до Президента, щоб забрав "клятого" Москаля і знову віддав область під управління кумів, братів, сватів, синів, вуйців… Я зараз виїжджаю в постраждалі від стихії райони і ще сьогодні покажу, як під натиском відносно невеликого паводку позмивало дамби, побудовані міністром МНС часів Януковича. Бо державні гроші банально розкрадалися, усе, що залишили мені по програмі "Тиса" "вуйці" завидівського "няня" – це борги, - – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль.