Москаль написав у прокуратуру заяву на Свища

Голова Закарпатської ОДА просить притягнути начальника управління освіти Виноградівської РДА до кримінальної відповідальності 

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Обласна державна адміністрація продовжує оприлюднювати матеріали щодо провокації із затриманням голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка.

Як ідеться у повідомленні, 1 серпня, тобто напередодні провокації із затриманням голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка, директори двох шкіл Виноградівського району написали заяву в прокуратуру Берегівського району про грубий тиск начальника управління освіти РДА Юрія Свища на керівників загальноосвітніх закладів району.

Через два дні, 3 серпня, Берегівська прокуратура відкрила за цими фактами кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.173 Кримінального кодексу України (Грубе порушення угоди про працю).

Того ж дня, 3 серпня, департамент освіти і науки облдержадміністрації здійснив перевірку колективних звернень директорів закладів середньої освіти Виноградівщини про безпрецедентні порушення трудового законодавства та фінансові зловживання з боку Свища. Перевірка названі директорами факти підтвердила.

10 серпня голова облдержадміністрації Геннадій Москаль на підставі перевірки департаменту освіти і науки написав заяву в Прокуратуру Закарпатської області про вчинення кримінального правопорушення Свищом.

Нагадаємо, що на переконання голови Закарпатської ОДА, голова Виноградівської РДА не міг отримати хабаря від начальника управління освіти, оскільки приватний підприємець нікому не давав жодних відкатів.

Закарпатська ОДА направила запит до Нацполіції України та в Департамент внутрішньої безпеки з проханням провести розслідування й з'ясувати, що це за гроші поліція роздає наліво й направо для провокацій хабарів.

Голова Виноградівської райдержадміністрації затриманий у порядку статті 208 Кримінальногопроцесуального кодексу України. Правоохоронці встановлюють осіб з числа посадовців РДА, які також можуть бути задіяні у корупційних схемах.

Всі подробиці читайте в хроніці: Справа Русанюка: Хто доведе, брав голова Виноградівської РДА хабар чи ні

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #Москаль