Молодіжка "Динамо" розгромила однолітків з "Минаю"

25 вересня на Закарпатті відбувся матч молодіжних складів "Минаю" та "Динамо"

Молодіжка "Динамо" розгромила однолітків…

Закарпатьска команда U-21 розгромно поступилася одноліткам з "Динамо". Кияни заколотили у їх ворота аж 6 м’ячів, а у відповідь не пропустили жодного. Хоч і моменти закарпатці мали. про це інформує пресслужба клубу, пише Depo. Закарпаття.

У цій грі нашому дублю не змогли допомогти ряд гравців, які відправилися у Київ з основою. Зокрема, не вистачило кращого бомбардира Сергія Машталіра. І це, звісно, не могло не вплинути на гру.

У першому таймі особливої переваги киян не було помітно. Футболісти Ігоря Ощипка намагалися тримати м’яча, грати на підборі, пресингувати суперника і відповідати в атаці.

"Динамівці" вміло шукали слабке місце господарів. Ним виявився лівий фланг оборони. Саме з цього місця спочатку на 15-ій, а потім на 34-ій гості із столиці двічі відзначилися.

Проте ще у першому таймі "минайці" могли відіграти бодай один м’яч. Що цікаво, загрожували також з лівого флангу. З краю штрафної двічі наносили удар у площину воріт – зокрема, непоганий постріл вийшов у досвідченого Петра Луціва, який у цьому матчі грав з капітанською нашивкою. Але на місці був голкіпер.

У другому таймі наші хлопці намагалися грати агресивніше в нападі аби відновити інтригу. Через це виникали вільні зони в обороні, якими почали користуватися кияни. Як наслідок – до 80-ої хвилин забили ще двічі.

Додала сил суперникам і широка лавка запасних. Тренерський штаб київської молодіжки випустив свіжих гравців, які додали їм швидкості. Зокрема, Вікентій Волошин, який в останню десятихвилинку відзначився ще одним дублем – 0:6. Так гра і закінчилася.

Наступна гра U-21 відбудеться 2 жовтня – на виїзді із "Інгульцем".

"Минай" - "Динамо" Київ 0:6

Голи: П. Луців, автогол, 15 (0:1), Надольський, 34 (0:2), Надольський, 57 (0:3), Ванат, 75 (0:4), Волошин, 81 (0:5), Волошин, 89 (0:6)

"Минай": Таран - Сисоєв, Чушенко, В.Луців, Шевченко, Федоров, П.Луців, Кашперук, Кривда (Ромашев), Навроцький (Гуменяк), Гукасян.

"Динамо": Моргун - Скорко, Біловар (Опанасенко), Михайленко, Кузик (Бодня) - Білошевський (Ващишин), Бражко, Єфіменко, Надольський (Волошин), Шулянський - Сухоручко (Ванат).

Попередження: Шевченко - Бражко, Бодня