UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Міжнародний фестиваль моновистав "Монологи над Ужем" триватиме до наступного тижня

Театри з Польщі, Грузії, Молдови, Вірменії, а також із Києва та Дрогобича уже представили свої постановки

Міжнародний фестиваль моновистав "Моноло…

Про це повідомили у пресслужбі Ужгородської мерії, пише Depo.Закарпаття.

Міжнародний фестиваль моновистав "Монологи над Ужем", який уже вдруге проводиться до Дня Ужгорода, "перетнув екватор" – завершилися перші три із загалом шести днів та 6 із 12 вистав. Театри з Польщі, Грузії, Молдови, Вірменії, а також із Києва та Дрогобича уже представили свої постановки, проте попереду ще – яскраве театральне завершення тижня.

Сьогодні, 20 вересня, о 18 годині на малій сцені закарпатського облмуздрамтеатру – Микола Бичук із театрального проекту "Theatrum MUNDI" із Чернігова з виставою "Чому люди не…?". О 19.30 сьогодні ж – Анжеліка Драпіковська та Ольга Тихоненко із Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса та театру "SOLO" з Києва у постановці "Frida".

Завтра, у суботу, 21 вересня, – о 17:00 Мар'яна Кодіна-Іванович із коломийського театру "Соломія" у виставі про Квітку-Цісик "Квітка ностальгії", а о 18:30 – у великому залі облмуздрамтеатру актор Національного академічного драматичного театру ім.І.Франка Євген Нищук у "Моменті кохання".

У неділю, 22 вересня, – завершальний день фестивалю "Монологи над Ужем". О 17.00 на малій сцені облмуздрамтеатру Андрій Петрук із галереї сценографії, проекту "Застільний період" зі Львова з документальною моноп’єсою "Інтерв'ю з другом", а о 18:00 – у ляльковому театрі "Бавка" Павло Усович із білоруського Могильова з виставою-концертом "Андрій Миронов. Життя продовжується".

Нагадаємо, що Ужгород також запрошує на "Берчені-фест".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook