ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міжнародний аеропорт Ужгорода "долітався"

На сьогоднішній день підприємство неспроможне самостійно забезпечувати утримання та розвиток інфраструктури. Цього року видатки на розвиток підприємства з обласного бюджету не виділятимуться
Depo.
28 квітня 2015 08:58
ФОТО: depo.ua
Міжнародний аеропорт Ужгорода "долітався"
Міжнародний аеропорт Ужгорода "долітався"

На підприємстві "Міжнародний аеропорт Ужгород" працюють 75 працівників. Минулоріч аеропорт заробив 3,5 млн. гривень, а витратив - більше 4 млн., пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на прес-службу обласної ради.

Кількість рейсів у 2014 році зменшилася на 90, пасажиропотік - на 1,5 тис. Станом на кінець березня на підприємстві боргували зарплату на загальну суму понад 252 тис. гривень. Лише за останні два роки з обласного бюджету аеропорт отримав 1,3 млн. гривень. На сьогодні підприємство неспроможне самостійно забезпечувати утримання та розвиток інфраструктури. Цього року видатки на розвиток підприємства з обласного бюджету не виділятимуться.

Директор підприємства Володимир Горинецький каже, що в аеропорту необхідно проводити заходи з енергозаощадження. Так, лише 300 тис. витрачено у 2014 році на оплату електроенергії. Фінансовий стан підприємства невтішний. На 70% огорожа підприємства відсутня, один з радарів вийшов з ладу.

"Світлосигнальна система вже вдвічі вичерпала свій ресурс. Виникають труднощі з сертифікацією аеропорту. І шансів її провести, якщо її будуть проводити закордонні фахівці, мінімальні", - зазначає директор.

Керівництву аеропорту дали місяць для того, щоби розробити заходи з енергоефективності, розробити бізнес-план підприємства. Пропозиції аналізуватимуть на комісії з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій облради та прийматимуть рішення щодо підтримки аеропорту.