"Минай" поступився "Динамо"

Поки столиця України для минайських футболістів не фартова

"Минай" поступився "Динамо"…

Другу гру поспіль закарпатці поступаються. І другий раз із "сухим" рахунком. Цього разу 0:4 від одного з фаворитів чемпіонату – київського "Динамо". Про це інформують у прсслужбі клубу "Минай", пише Depo.Закарпаття.

Практично весь матч закарпатці грали в меншості. І хоч Андрій Попович відбив пенальті на початку гри, проте кияни використали інші можливості.

Як і обіцяв Василь Кобін після гри з донецьким "Олімпіком", у цьому поєдинку "Минай" грав по-іншому. На матч з іменитим суперником вийшли грати знову з 5 захисниками (3 центральні, 2 латералі), але в атаці був не одинокий Шиндер, а грав у парі з Кожановим. У центрі півзахисту повернувся в основу Пиняшко, якому допомагали Нурієв та Ткачук.

З перших секунд наша команда намагалася заволодіти м’ячом, але грізний суперник зустрічав високим пресингом і не давав особливої можливості закарпатцям комбінувати. У свою чергу, "минайці" теж намагалися уважно грати в обороні – перекривали всі зони та не давали особливо розгулятися "динамівцям".

На початку матчу трапився момент, який вплинув на всю гру. Молодий захисник "Минаю" Дмитро Павліш, який вперше вийшов у основі команди, вже на 14-ій хвилині отримав дві жовті картки. Вилучення, а останній його фол призвів до пенальті. Вирок взявся реалізувати Вербіч. Але Андрій Попович вкотре продемонстрував майстер-клас з відбиття пенальті – і врятував свою команду.

У зв’язку з вилученням Василь Кобін не став міняти схему в обороні, а ось у нападі довелося: Кожанова поміняли на Маткобожика.

Наша команда змушена була відійти в оборону – зрештою, відсутність одного гравця давалася взнаки. Проте "минайці" старалися. Особливо можна відзначити Поповича – він грамотно читав моменти киян і вчасно переривав їх атаки. Проте іменита команда тільки збільшувала тиск і це дало результат.

На 36 хвилині у них вийшла майже ідеальна атака – пас у штрафну, скидка п’яткою від Супряги, яка дезорієнтувала нашу оборону, і Андрієвський реалізував свій шанс – 0:1.

Через 5 хвилин "Динамо" збільшило перевагу – Вербич пробив у дальній кут, м’яч потрапив у штангу, а на добиванні вчасно зіграв Циганков – 0:2.

У другому таймі  досвідчений Мірча Луческу посилив гру своєї команди виходом Сидорчука та Шапаренка – двох лідерів киян у останніх матчах. І це допомогло "Динамо" збільшити перевагу над втомленими та психологічно надломленими "минайцями". Шапаренко на 59-ій хвилині створив дуже хороший момент для Вербича і він робить рахунок 0:3. А ще через 10 хвилин Миколенко прострілював у штрафну і м’яч знайшов ногу нашого Міслава Матіча, який срізав його у ворота – 0:4.

Але навіть за такого рахунку закарпатці намагалися атакувати. На 50-ій хвилині Шиндер заробив штрафний з лівого кута карного майданчика. Нурієв вирішив пробивати, але Бущан відбив м’яча. Ще дві нагоди "минайці" мали в останні 10-ти хвилинці. На 80-ій команда вибігла в контратаку, але фінальний удар Шпака з-за меж штрафної не вийшов – круглий полетів мимо. Ще через 2 хвилини Ткачук закручував метрів з 15 у дальній кут, знову виручив Бущан. Наприкінці гри була ще одна перспективна атака: Шпак прострілював у карний майданчик, але його передачу заблокували захисники "Динамо"  і вона не дійшла до Ахмедзаде, який перебував на хорошій позиції.

Гра так і закінчилась – 0:4.

Наступний матч "Минай" зіграє в рамках 1/16 Кубка України в середу, 30 вересня – в Києві, на стадіоні ім. В. Баннікова з житомирським "Поліссям".

Нагадаємо, молодіжка "Динамо" розгромила однолітків з "Минаю"