ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканці Солотвина відмовляються переїжджати від небезпечних проваль (ВІДЕО)

Проблеми з працевлаштуванням, розірвані родинні зв'язки, велика відстань між селами Солотвино і Теребля та недоліки у будівництві нових осель - основні причини, чому більшість солотвинців досі живуть у небезпечному сусідстві з прірвою
Depo.
6 травня 2015 17:55
ФОТО: depo.ua
Мешканці Солотвина відмовляються переїжджати від небезпечних проваль (ВІДЕО)
Мешканці Солотвина відмовляються переїжджати від небезпечних проваль (ВІДЕО)

Житловий комплекс для переселенців із Солотвина, які проживають у зоні небезпеки розширення карстрових проваль, було відкрито ще в листопаді 2013 року. Сьогодні на Солотвинському проспекті у Тереблі проживає декілька сімей, проте основна кількість будинків та квартир все ж пустує, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Голос Карпат.

Проблема з карстровими проваллями не вирішується, а дедалі більше загострюється. Це розуміють шість сімей, котрі наважилися змінити своє життя, задля власної безпеки.

Ті, хто таки перебрався в Тереблю, говорять, що своїм новим житлом вони задоволені. Звісно, є недоліки: тріщини на стінах, проблеми з водопостачанням та інші нюанси. Усі жителі новоствореного поселення отримали роботу в місцевій школі.

Натомість сільський голова Микола Цьока наголошує на тому, що при будівництві поселення було зроблено багато порушень. Він проаналізував, що за виділені державою гроші можна було значно якісніше збудувати оселі. Тоді б, мовляв, солотвинці більш охоче переїздили б в Тереблю.

Нагадаємо, 16 квітня у Солотвині стався черговий провал ґрунту габаритними розмірами 60х50 м. та глибиною близько 45 м. Провалля збільшувалося з кожним днем

.