UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Мер Ужгорода порушує виборче законодавство

В обласному центрі фіксують порушення з боку чинного голови міста Богдана Андріїва

Мер Ужгорода порушує виборче законодавст…

На вулицях Ужгорода станом на 17 листопада спостерігачі ОПОРИ фіксують зовнішню агітацію, яка розміщена із порушенням закону. Про це інформує Depo.Закарпаття з поисланням на ОПОРУ. 

Зокрема, спостерігачі зафіксували сітілайти із прізвищем та фото чинного міського голови Ужгорода, кандидата-самовисуванця на цю ж посаду Богдана Андріїва на зупинках громадського транспорту, що заборонено Виборчим кодексом. Також кілька сітілайтів із прізвищем Богдана Андріїва розміщені без вихідних даних.

16 листопада спостерігачі ОПОРИ зафіксували на одній із зупинок громадського транспорту в Ужгороді сітілайт із агітаційним плакатом чинного міського голови Богдана Андріїва. На плакаті розміщено фото кандидата та напис – "Обирай розвиток Ужгорода! №1 Андріїв Богдан Євстафійович". Оскільки Виборчий кодекс забороняє розміщувати агітаційні матеріали на зупинках транспорту, спостерігачка ОПОРА звернеться із заявою про порушення до поліції.

Також на вулицях міста спостерігачі ОПОРИ зафіксували сітілайти з агітацією за чинного міського голову Богдана Андріїва, на яких немає вихідних даних – інформації про установу, що здійснила друк, замовника, тираж тощо. На сітілайтах є напис "2020. Оновлена площа Шандора Петефі. Богдан Андріїв", однак вихідні дані на плакатах – відсутні. Про цей факт ОПОРА готує звернення до поліції.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"