ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Ужгорода не дурний і перед роботою молиться за Ужгород (ВІДЕО)

Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов пояснив, чому пригрозив підлеглому лялькою Вуду та звідки бруківка на подвір'ї його сина
Depo.
24 квітня 2015 08:26
ФОТО: depo.ua
Мер Ужгорода не дурний і перед роботою молиться за Ужгород (ВІДЕО)
Мер Ужгорода не дурний і перед роботою молиться за Ужгород (ВІДЕО)

На вчорашньому брифінгу мера журналісти не оминули кількох незручних питань, зокрема, питання про скандал, пов'язаний із екс-керівником муніципалів Сергієм Горбанем та ситуацію із бруківкою, яку журналісти зафіксували у дворі нового будинку його сина, пише Закарпаття depo.ua.

Нагадаємо, Горбань звинуватив мера у психологічному тиску і погрозах лялькою Вуду. Коментуючи представникам ЗМІ цю ситуацію, Віктор Погорєлов назвав скандал передвиборчою провокацією. Погорєлов підтвердив, що розмова така була, але слова на відео вирвані з контексту.

Також міський голова запевнив присутніх, що кожного дня він ходить до церкви і кожного ранку перед роботою молиться за Ужгород.

Що стосується бруківки, то син купив її ще у 2003 році. За словами мера, є всі належні документи і ситуацію він буде з'ясовувати у судовому порядку.

"Я зберігав бруківку міську безкоштовно (домовився з фірмою). Перевезли її за рішенням мого тимчасового попередника, і тепер за її цілісність відповідає директор.
Я не на стільки дурний, щоб красти щось, я заплачу за це", - запевнив міський голова.