Медико-соціальний центр "Дорога життя" отримає 1,9 млн грн

На обліку "Дороги життя" перебувають 365 осіб з інвалідністю та вадами фізичного і розумового розвитку

Про це повідомили у прес-службі Ужгородської міської ради, пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні, 11 жовтня, міська рада затвердила Програму діяльності медико-соціального реабілітаційного центру "Дорога життя" на 2019 рік і передбачила фінансування у розмірі 1,9 млн грн.

Метою Програми є створення сприятливих умов з надання допомоги дітям і молоді з обмеженими фізичними можливостями розвивати їхні здібності, побутові та соціальні вміння для найбільш повної їх інтеграції до життя у суспільстві за допомогою прогресивних методів навчання, медичної, фізичної, психологічної, професійної та соціальної реабілітації. Основне завдання Програми - фінансова підтримка медико-соціальної та психолого-педагогічної реабілітації осіб з вадами фізичного та розумового розвитку.

На обліку "Дороги життя" перебувають 365 осіб з інвалідністю та вадами фізичного і розумового розвитку. 74 дітей отримують послуги у відділенні раннього втручання. 45 дітей з вадами розвитку складають постійний контингент дітей Центру та отримують психологічну і логопедичну корекцію. 24 молодих людей з проблемами інтелектуального розвитку відвідують групу соціальної реабілітації інвалідів та денної зайнятості. 23 дітей проходять по програмі інтеграції (шкільна освіта в ліцеї "Лідер" ЗОШ № 20, ЗОШ № 8). 105 дітей непостійного контингенту проходять курсову реабілітацію в Центрі. 155 дітей задіяно в соціально-культурних програмах центру.

Нагадаємо, в Ужгороді встановлять камери спостереження на 10 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття