ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Знайшлася мати покинутого в Ужгороді у старій будівлі хлопчика

Оприлюднену інформацію про розшук батьків малолітнього хлопчика, знайденого у закинутому будинку по вул. Богомольця в обласному центрі, побачила 42-річна ужгородка
Depo.
1 липня 2015 07:23
ФОТО: depo.ua
Знайшлася мати покинутого в Ужгороді у старій будівлі хлопчика
Знайшлася мати покинутого в Ужгороді у старій будівлі хлопчика

На фото жінка упізнала сина своєї знайомої. Про батьків хлопчика небайдужа жителька міста повідомила правоохоронців, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на інформацію Ужгородського МВ УМВС.

Матір було знайдено. Її місце перебування встановлено. Нею виявилася 20-річна уродженка Житомирської області. В Ужгород переїхала понад 15 років тому. Після одруження проживала в Ужгородському районі.

Правоохоронцям молода жінка розповіла, що опинилася у складних життєвих обставинах. Кілька місяців тому пішла від чоловіка. З маленьким сином жила то у одних, то у інших знайомих. Напередодні знайшла закинутий будинок, де й вирішила переночувати. Сина залишила одного, бо ще зранку побігла до магазину. Свої подальші дії дівчина пояснити не змогла.

Зараз хлопчик знаходиться у дитячій лікарні. Його подальшу долю вирішуватимуть фахівці.

Нагадаємо, 25 червня, близько 16-ї години до Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від 73-річного мешканця міста про те, що із закинутого будинку по вул. Богомольця чути плач дитини. При огляді приміщень будинку у одній з кімнат правоохоронці виявили малюка віком 2-2,5 років. Покинутого хлопчика було передано до дитячої лікарні.

 

Більше про життя Закарпаття читайте на zak.depo.ua