Лісова галузь Закарпаття стала заручником брудних міжусобиць, у які втягують журналістів, - Москаль

За словами голови Закарпатської області в програмах центральних телекомпаній наводяться неперевірені факти й бездоказові звинувачення,

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Губернатор Закарпаття заявляє, що "викривальні" сюжети та програми центральних телерадіокомпаній (ТРК) про "страшні зловживання в лісовій галузі Закарпаття" не мають майже нічого спільного з реальним станом справ. Практично у всіх випадках – це наслідок брудних чвар і міжусобиць за участі колишніх працівників лісгоспів, котрі були звільнені з роботи за різні зловживання, а зараз пишуть нескінченні скарги в правоохоронні структури, органи державної влади та центральні засоби масової інформації.

Останній приклад – дві програми різних ТРК про Свалявське державне лісомисливське господарство, які з невеликим інтервалом вийшли в ефір у травні й червні цього року. Обидві програми були інспіровані зверненнями "псевдоактивістів", у тому числі так званого президента громадської організації із захисту лісу, котрий дозволяє собі п'яним сідати за кермо, а після притягнення до відповідальності твердить, що це помста "лісової мафії".

"З прикрістю констатуємо, що в програмах ТРК наводяться неперевірені факти й бездоказові звинувачення, а в деяких випадках журналісти дають архівне відео зі "страхіттями в лісовій галузі", яке ні до конкретних лісгоспів, ні взагалі до Закарпаття не має жодного відношення. Численні перевірки скарг і наведених "фактів зловживань" із боку правоохоронних органів не знаходять підтверджень, тому на підставі судових розглядів прокуратура виносить постанови про закриття кримінальних проваджень у зв'язку з відсутністю правопорушень", - каже Москаль.

Закарпатська облдержадміністрація закликає журналістів, котрі приїжджають в область для "гучних розслідувань", які потім подаються глядачам усієї України під драматичний музичний супровід, ретельно перевіряти факти перед оприлюдненням і не давати себе втягувати в брудні міжусобиці.

Нагадаємо, що 13 червня в Усть-Чорній на Рахівщині закарпатці не пускали активістів перевірити вирубки в лісі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття