Лісівники виписали закарпатцям майже 200 тисяч кубометрів паливних дров (ВІДЕО)

За паливними дровами громадяни можуть звертатись до держлісгоспів, або ж постійних лісокористувачів, які в установленому порядку її реалізовують, написавши відповідну заяву

Про це повідомляє прес-служба обласного управління лісового господарства, пише Depo.Закарпаття.

Лісівники Закарпаття переглянули ціни на паливні дрова для населення. Ознайомитись із цінами, люди мають змогу на офіційних сайтах як обласного управління так й держлісгопів. Ціни можуть коливатись в залежності від доставки яку проводять як лісгоспи так й приватні перевізники.

Станом на 6 грудня населенню виписано майже 200 тисяч кубометрівтисяч кубометрів паливних дров, з яких вже поставлено 188 з половиною тисяч, що становить 95%. Крім того, лісівниками Закарпаття із запланованих 19 тисяч кубометрів дров для закладів освіти, на сьогоднішній день поставлено більше 17 тис. Щороку цифра по забезпеченню паливними дровами зростає, навіть попри те що загальні обсяги заготівлі деревини, починаючи з 2015 року, зменшується. Лідерами ж по забезпеченню паливних дров для населення виступають Великобичківський, Хустський, Брустурянський та Виноградівський держлісгоспи.

За паливними дровами громадяни можуть звертатись до держлісгоспів, або ж постійних лісокористувачів, які в установленому порядку її реалізовують, написавши відповідну заяву.

Нагадаємо, що Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалила рішення про підвищення тарифів на тепло для 18 із 26 запланованих постачальників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття