Лісівникам Хустщини доводиться підгодовувати диких звірів (ВІДЕО)

Цього року спільними зусиллями лісівників та УТМР заготовлено близько 16 т кукурудзи, 1,5 т сіна та 2,5 т солі

Лісівники Хустського лісодослідного господарства за підтримки Українського товариства мисливців та рибалок, активно зайнялись підгодівлею диких звірів, повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Zakarpatski Lisivniki.

Із першими морозами годівниці та підгодівельні майданчики були вщент заповнені їжею, яку залюбки ласують лісові мешканці. Згідно проведеної таксації, зараз на території Хустського лісодослідного господарства проживають близько 60 кабанів, 950 козуль, а також хижаків – 220 лисиць та 8 вовків. Заготівля кормів проходить в розрізі популяції диких звірів. Прикладом цього слугує дикий кабан, який через Африканську чуму свиней зазнав значного скорочення чисельності. Цього року спільними зусиллями лісівників та УТМР заготовлено близько 16 т. кукурудзи, 1,5 т. сіна та 2,5 т. солі.

Задля збереження місцевої фауни від браконьєрів, на території Хустського лісодослідного господарства в минулого року було складено 10 протоколів. У жодному випадку вполювати дикого звіря, на щастя, браконьєру не вдалося.

Нагадаємо, як лісівники Рахівщини розчищають наслідки нищівних вітровалів (ВІДЕО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook