Лікарі Мукачева проводять унікальні операції по заміні колінних суглобів (ФОТО)

Такі операції стали можливими завдяки командній роботі лікарів Мукачівської центральної районної лікарні

Хірурги Мукачівської центральної районної лікарні, по програмі "Турбота", проводять операції по заміні кульшових суглобів, використовуючи штучні суглоби, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Мukachevo.net.

Група підготовлених лікарів проходили навчання у Чехії, а згодом почали практику в Мукачеві. Наразі, вже зроблено багато операцій. Наступним етапом стало ендопротезування колінних суглобів.

Як розповів перший заступник головного лікаря Мукачівської ЦРЛ Мирослав Гавришко, на практичні операції знову приїжджав лікар з Чехії Любомир Тртік, який провів першу показову операцію. Разом з ним прибула й Сімона Сурмікова, головний менеджер по продажам суглобів в Європі.

"Спочатку почав Любомир, потім я зробив, під його наглядом. Тобто це вже етап нашої роботи і його контролю. Я їздив в Чехію на навчання, а тепер проводиться практична робота", - зазначив Гавришко.

Відтепер кожен має можливість зробити таку операцію, кому вона потрібна. Наразі, за статистикою близько 60% проводять кульшові операції, 40% — колінні суглоби.

Нагадаємо, що у Мукачеві проводять малі оперативні втручання в умовах поліклініки

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття