Лікарі Мукачева проводять унікальні операції по заміні колінних суглобів (ФОТО)

Такі операції стали можливими завдяки командній роботі лікарів Мукачівської центральної районної лікарні

Depo.
16 квітня 2018 11:09
ФОТО: depo.ua
Лікарі Мукачева проводять унікальні операції по заміні колінних суглобів (ФОТО)

Хірурги Мукачівської центральної районної лікарні, по програмі "Турбота", проводять операції по заміні кульшових суглобів, використовуючи штучні суглоби, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Мukachevo.net.

Група підготовлених лікарів проходили навчання у Чехії, а згодом почали практику в Мукачеві. Наразі, вже зроблено багато операцій. Наступним етапом стало ендопротезування колінних суглобів.

Як розповів перший заступник головного лікаря Мукачівської ЦРЛ Мирослав Гавришко, на практичні операції знову приїжджав лікар з Чехії Любомир Тртік, який провів першу показову операцію. Разом з ним прибула й Сімона Сурмікова, головний менеджер по продажам суглобів в Європі.

"Спочатку почав Любомир, потім я зробив, під його наглядом. Тобто це вже етап нашої роботи і його контролю. Я їздив в Чехію на навчання, а тепер проводиться практична робота", - зазначив Гавришко.

Відтепер кожен має можливість зробити таку операцію, кому вона потрібна. Наразі, за статистикою близько 60% проводять кульшові операції, 40% — колінні суглоби.

Нагадаємо, що у Мукачеві проводять малі оперативні втручання в умовах поліклініки

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook