Лайфхак задарма: Як навчитися пити більше води

Кожній людині треба випивати на добу 1,5-2 літри чистої води

Лайфхак задарма: Як навчитися пити більш…

Багато людей впевнені, що якщо пити соки, газовані напої, чай і каву, то можна заповнити недолік рідини в організмі, але це помилка, повідомляє Depo.Закарпаття.

Прив'яжіть пиття до дії

Випивати достатню кількість чистої води на добу - це завдання не з легких, якщо ви новачок. Організм, який не звик до такого об'єму рідини, буде ставити психологічні бар'єри. Тому для початку нехай кожен стакан води асоціюється у вас з будь-якою дією. Так, випивайте відразу після пробудження, після приїзду на роботу і кожну годину протягом робочого часу. Дисципліна тут дуже важлива. Чим відповідальніше ви будете підходити до придбання нової звички, тим легше і швидше вона стане вашою повсякденною реальністю.

Пийте ароматизовану воду

Пити чисту воду часом буває нудно.  Спробуйте включити в свій раціон не тільки чисту питну воду, а й ароматизовані варіанти. Готується така вода дуже просто і швидко. Досить лише додати свіжі фрукти і овочі за смаком.  За своїми корисними властивостями ароматизована вода нітрохи не поступається звичайній.

Наливайте в склянку невелику кількість води

Почніть з такої кількості рідини, яка буде для вас комфортною. Краще випити кілька ковточків, але із задоволенням, ніж повний стакан, але через силу. До речі, випивати занадто багато води за один раз - це не особливо добре. У склянці має міститися близько 250-300 мілілітрів води. Пити воду краще за 30 хвилин до їди або через годину після.

Читайте також: П'ять вагомих причин знімати вдома вуличне взуття

Поступово збільшуйте кількість води

Не намагайтеся відразу ж включити в свій раціон 6-8 склянок води і не сваріть себе, якщо норма з якихось причин не буде виконана. Пити достатню кількість води - це приємна і корисна звичка, яка повинна викликати тільки приємні емоції, а не бути тягарем. Для початку спробуйте заповнювати стакан водою лише наполовину. А іншою частиною напою нехай стане свіжовичавлений сік - наприклад, апельсиновий або лимонний. Замість соку можна також додати кубики льоду з свіжовичавленого соку. 

Тримайте глечик з водою у полі зору

Краще купити гарний посуд, який буде мотивувати на нові звершення і нагадувати про правильний спосіб життя з корисними звичками. Можна також поставити поруч склянку, щоб все було під рукою. Іноді необхідність зайвих рухів може змусити відкласти дію на потім. Так можна і зовсім забути про те, що ви збиралися попити.

Не плутайте спрагу з почуттям голоду

Інколи замість того, щоб випити склянку води і почекати деякий час, людина відразу ж відправляється до холодильника в пошуках перекусу. Результат - "порожні" калорії і тяжкість в шлунку. Тому якщо ви не так давно поїли, але почуття голоду знову дає про себе знати, випийте склянку теплої води.

Читайте також: Як вибрати якісне вино в магазині

Їжте більше фруктів і овочів з високим вмістом рідини

Овочі і фрукти - це цінне джерело вітамінів, мінералів і рідини. Деякі з них містять до 95% води. Ніяке зневоднення вам точно не загрожує, а імунітет стане міцнішим. Особливу увагу варто звернути на огірки, кавуни, дині, цитрусові, цукіні, баклажани, селера, редис, помідори, шпинат, ананаси, абрикоси, виноград, яблука. Ягоди теж не відстають. Наприклад, полуниця на 92% складається саме з води, а ожина - на 85%.

Нагадаємо ще кілька лайфхаків задарма:

Вісім простих способів побороти осінню хандру

Все, що треба знати про грибні місця у двох західних областях України

 

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme