ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У приймальні Балоги на всі питання одна відповідь - скільки сакур посадив нардеп

В Ужгородському прес-клубі презентували аналіз року діяльності нардепів, обраних в мажоритарних округах Закарпатської області
Depo.
11 грудня 2015 10:28
ФОТО: depo.ua
У приймальні Балоги на всі питання одна відповідь - скільки сакур посадив нардеп
У приймальні Балоги на всі питання одна відповідь - скільки сакур посадив нардеп

Предметом аналізу стала не тільки законодавча діяльність народних обранців, а й робота в регіоні з громадами, які його обрали, пише Depo.Закарпаття.

Закарпаття, як відомо, має шість мажоритарників

Одне з основних завдань депутатів - відвідувати пленарні засідання Верховної Ради. За цим показником їх рейтингували. Так, найбільше відвідувань сесій – у Василя Петьовки (із 116 засідань пропустив лише 4). Найгірше відвідування у Михайла Ланя – пропустив 49 % засідань. Реальна законодавча робота відбувається також у комітетах ВРУ. Тут перше місце у Роберта Горвата – відвідав 87% (26 із 30). Більше жоден депутат не відвідав навіть 40% засідань. Найгірший результат у Павла Балоги – відвідав тільки 7% засідань свого комітету.

Тільки троє депутатів від Закарпаття мали виступи у ВРУ (Роберт Горват, Віктор Балога і Михайло Ланьо).

Законотворчою діяльністю закарпатські депутати займаються досить активно. Тут є два лідери: Роберт Горват (38 зареєстрованих законопроектів (усі – у співавторстві з іншими особами), 1 з них став законом) і Віктор Балога (19 законопроектів, 4 з них ухвалені, 12 проектів є авторських).

Є зауваження до роботи приймалень нардепів, зокрема, щодо комунікації. У приймальнях Петьовки та І.Балоги запитувану інформацію доводиться довго чекати, комунікувати складно, бо "не завжди беруть трубку, не відповідають на дзвінки і надіслані питання або дають зовсім інші відповіді".

"От, наприклад, запитуємо, як працювала приймальня? Відповідь отримуємо про те, скільки сакур нардеп посадив", - каже Громадський консультант ОПОРИ у Закарпатській області Володимир Феськов.

Читайте також: Екс-мер Ужгорода "облажався" з ПДР і втік від поліції

Більше новин про життя З