UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Критична ситуація: В Ужгородській міськраді вирішували, що робити з переповненим сміттєзвалищем

Міське сміттєзвалище практично вичерпало свій ресурс, ситуація ускладнюється зараз ще й через поступове підвищенням температури повітря

Критична ситуація: В Ужгородській міськр…

Про це повідомили у прес-службі Ужгородської міської ради, пише Depo.Закарпаття.

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ужгородської міської ради, на якому розглядали стан міського полігону твердих побутових відходів, відбулося сьогодні, 1 березня.

Як поінформував міський голова Богдан Андріїв, який розпочав свій робочий день із виїзду на полігон, сміттєзвалище практично вичерпало свій ресурс, ситуація ускладнюється зараз ще й через поступове підвищенням температури повітря.

Василь Грамотник, директор КП "КАТП-072801", на балансі якого перебуває сміттєзвалище, повідомив, що проектний обсяг накопичення та захоронення твердих побутових відходів – 1260 тис. тонн, полігон експлуатується понад 20 років при щорічному обсягові захоронень понад 42 тис. тонн (близько 185 тис. куб. метрів). Для упередження виникнення надзвичайних ситуацій та забезпечення надійності функціонування звалища необхідно терміново вжити заходи щодо підняття опорної стіни (обвалювання) до 3 метрів по всьому периметру першої карти полігону та встановлення системи газовідведення.

У зв’язку з цим комісія вирішила підготувати звернення до Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради для вирішення питання співпраці із фінансування вищевказаних робіт за рахунок коштів, які надходять від сплати екологічного податку.

Проблема сміттєзвалища є однією з найважливіших для міста. Як відомо, полігон почав функціонувати у листопаді 1998 року, і з кожними роком туди звозять щораз більше відходів, і не лише з Ужгорода, а й району.

Нагадаємо, на Ужгородщині люди блокують проїзд вантажівок із кар'єру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook