UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Краловградецький Край підтвердив бажання розвивати партнерство із Закарпаттям

Чеські партнери мають намір у рамках благодійної допомоги передати Закарпаттю декілька автомобілів швидкої медичної допомоги, а також розглядається питання про передачу декількох автобусів

Краловградецький Край підтвердив бажання…

Учора, 8 березня, у рамках робочого візиту до Краловоградецького Краю ЧР, його гетьман Їржі Штепан прийняв делегацію Закарпатської області, яку очолює голова обласної ради Михайло Рівіс, повідомили Depo.Закарпаття у прес-службі облради.

Рівіс подякував гетьману за теплий прийом, наголосив на важливості співпраці з унікальним чеським краєм, що знаходиться в історичній області Богемії та підкреслив, що налагодження міжрегіональної співпраці та партнерських відносин є одним із пріоритетних завдань у діяльності Закарпатської облради в різних сферах, зокрема, у розвитку інфраструктури, туризму, охорони здоров'я тощо. Це вимагає нових форм пошуку партнерів та інструментів щодо реалізації намірів і домовленостей сторін для взаємодії. А звідси – спільні заходи, дружні візити.

Наразі чеські партнери мають намір у рамках благодійної допомоги передати Закарпаттю декілька автомобілів швидкої медичної допомоги, а також розглядається питання про передачу декількох автобусів.

У робочій зустрічі взяв участь Надзвичайний і Повноважний посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс. На завершення сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook