Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова

depo.ua проаналізував, з ким товаришують та на кого орієнтуються головні міліціонери в Україні

Кому належить українська міліція: від Мо…

Схід та Південь

Голова ГУ МВС у Луганській області Анатолій Науменко - з міста Стаханова Луганської області - земляк першого ватажка "ЛНР" Валерія Болотова. Сам Науменко каже, що з ним начебто не знайомий. До призначення на цю посаду працював у приватній охоронній фірмі, але вже так якось дивно сталося, що 29 квітня 2014 року Болотов призначив його "народним начальником" міліції "ЛНР", а вже наступного дня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков офіційно робить Науменка головою луганського обласного УВС.

Сам генерал назвав цю ситуацію у інтерв'ю Донбас.depo.ua вигадками, але розповів, що після призначення Аваковим якимось чином потрапив на прийом до Болотова. Подробиці їх зустрічі не розкриває, лише кажучи про те, що його "ледь не підстрелили".

Начальником Луганської обласної міліції він вже був у 2007 і 2008 році, при губернаторі Олександрі Антипові, який у 2006 році змінив на цій посаді Генадія Москаля.

Науменко також встиг побувати і начальником обласної міліції Дніпропетровщини (з 2009 по 2010), двічі керував обласним УВД Миколаївщини (з 2006 по 2007 і з 2008 по 2009), а також очолював обласну міліцію Херсонскої області (2001 рік). У ЗМІ до сих пір гуляє прізвисько генерала - "залізний Толік", яке, як пояснюють начебто виникло через його небайдужість до незаконних оборудок з металобрухтом. Але ніяких офіційних справ проти Науменка жодна влада не порушувала і ні в чому не звинувачувала.

Раніше його називали людиною колишнього голови МВС Юрія Луценка, а вже після початку військового конфлікту на Донбасі до нього благоволить Аваков. До речі, коли Янукович став президентом, а МВС очолив Могильов, Науменко сам пішов на пенсію.

Науменко працює у тісній зв'язці з міліцейським генерал-губернатором Луганщини Генадієм Москалем, останнім часом на адресу Науменка знову лунають звинувачення в участі в незаконному бізнесі - так званій контрабанді вугілля і чавуну з окупованої території. Співпадіння чи ні, але одразу ж добровольчі батальйони, які це озвучили, зокрема "Торнадо", піддалися критиці, відкриттям впроваджень по тяжким статтям і розформуванню. Москаль про Науменка на цій посаді говорить, що, мовляв, ніхто, крім цього генерала працювати на Луганщині не погодився.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 1

В'ячеслав Аброськін очолив міліцію Донеччини у листопаді 2014 року. Будувалась його кар'єра у Криму, він був заступником начальника УВС Севастополя, але присязі не зрадив і виїхав з окупованого півострова.

Після цього Аброськін потрапив у Департамент кримінального розшуку МВС, керував спецгрупою, яка відловлювала ватажків бойовиків-сепаратистів і зрадників у погонах. На Донеччині його сприймають, як людину Арсена Авакова.
Як очільник донецької міліції Аброськін власноруч веде сторінку у Фейсбуці. В інтерв'ю він підкреслює, що зараз міліція Донеччини "вже не складе зброю перед терористами", та додає, що "є ще зрадники". Водночас Аброськін вважає, що саме донецька міліція зараз дасть фору будь-якому управлінню в Україні, тому що несе службу у військових умовах. Офіс обласного главку Аброськін облаштував у Маріуполі, коли в місті ще розміщувалось керівництво ОДА. Йому вдалося налагодити співпрацю із мерією та керівництвом меткомбінатів Ріната Ахметова, і, нарешті, почати піклуватись про умови служби середнього міліціонера.

Аброськін має докладне досьє на всю вертикаль силовиків "ДНР" та зрадників, з портретами, телефонами та місцями мешкання. Періодично він публікує на своїй сторінці в ФБ частини цієї "книги", та сміється, коли "спецслужби "ДНР" у відповідь оприлюднюють аналогічні дані в Інтернеті про міліціонерів-"укропів". Для підлеглих він створив імідж жорсткого, але ж справедливого керівника, який може підняти серед ночі будь-який гарнізон, аби проконтролювати боєздатність. Втім, на Донеччині вважають, що керування місцевою міліцією - не пік кар'єри Аброськіна, і мітить він у перспективі на міністерські висоти.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 2

Начальник Головного управління МВС України в Харківській області генерал-майор міліції Анатолій Дмитрієв при губернаторі Авакові усі 5 років очолював Краснокутську РДА. Депутат Харківської обласної ради від «Батьківщини», обраний по мажоритарці. 26 лютого 2014 р. призначений начальником Головного управління МВС України в Харківській області. Генеральське звання отримав навесні або влітку 2014 році. Говорять, що Дмитрієв, працюючи начальником Коломацького райвідділу міліції до 2005 року, налагодив зв'язки з Аваковим, який мав бізнес-інтереси в галузі видобутку вуглеводнів у цьому районі.

 

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 3

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 4

Окремої уваги заслуговує, начальник Харківського міського управління міліції, 43-річний полковник Андрій Крищенко. До подій на майдані проходив службу в Кіровоградській та Донецькій областях. Перед призначенням у Харків очолював Управління боротьби з організованою злочинністю Донецького облуправління міліції. У квітні 2014 року був начальником міліції в місті Горлівка. 14 квітня 2014 року під час штурму міського управління міліції він відстоював український прапор, коли бойовики намагалися його скинути з будівлі. Призначений у Харків у квітні 2015 року.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 5

фото УНІАН

Керівник ГУ МВС у Дніпропетровській області Ігор Репешко займає цю посаду з травня 2015 року. Кар'єрний зріст Репешка почався на Харківщині, де він очолював облМВС у 2005-2008 роки. Відомо, що саме в цей час мер Харкова Геннадій Кернес і тодішній очільник ХарОДА Арсен Аваков демонстрували мирне співіснування, і Кернес, не без сприяння правоохоронців, укріплював свій авторитет у місті. Саме в той час з ім'ям Репешка було пов'язано багато скандалів. Беручи до уваги той факт, що у 2010-2014 роках у біографії Репешка - "біла пляма" у вигляді запису "адвокатська діяльність", можна припустити, що "незайнятий" у розквіт команди Януковича Репешко став чудовою альтернативою Віталію Глуховері, який "пішов на підвищення" у Київ незабаром після відставки губернатора Ігоря Коломойського. До речі, призначення голови ДніпрооблМВС Глуховері навесні 2014 року "співпало" з приходом у ДніпроОДА Коломойського. Що стосується головного міліціанта Дніпропетровська Олега Кабаненка, то цей полковник 25 років робив кар'єру у дніпропетровському управлінні, і є дуже корисним кадром для аваківського "варяга" Репешка, оскільки дуже добре знає регіон.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 6

фото УНІАН

На Запоріжжі після Революції Гідності втретє зайняв посаду голови ГУ МВС в Запорізькій області Віктор Ольховський. Попередньо виходець із Криму генерал Ольховський займав ці посади у 2006 та у 2008 роках, коли головою МВС був Юрій Луценко. Подейкують, що головного міліціонера Запорізької області пов'язують давні дружні стосунки з Луценком і саме політик лобіював призначення Ольховського на рівні Президента Петра Порошенка.

Пізніше Віктора Ольховського називали потенційним кандидатом на посаду губернатора Запорізької області, однак Київ не погодив його і призначення отримав близький до голови Адміністрації Президента Бориса Ложкіна Валентин Резніченка.

Восени минулого року саме Ольховський виступив категорично проти розміщення в центрі Запоріжжя пункту постійної дислокації бійців спец роти "Торнадо". Тоді генерал-майор особисто їздив до голови МВС Арсена Авакова з проханням підписати наказ про передислокування "Торнадо".

Під час парламентських виборів у Віктора Ольховського виник конфлікт з представниками Рината Ахметова. По виборчому округу №79 за депутатський мандат змагалися колишній "регіонал" Володимир Бандуров та ставленик Ахметова Олександр Григорчук. Згідно першому підрахунку голосів, перемогу отримав Бандуров, який начебто, заручився підтримкою БПП, після чого Григорчук вимагав зробити перерахунок. Коли ж бюлетені та протоколи перевозили до ЦВК, від Ольховського вимагали зняти міліцейську охорону від автівки, якою перевозили документи. Кажуть, що міліціонер відмовився виконувати цю вимогу. Після чого проти генерала почалася масштабна інформаційна війна, в якій був задіяний весь медіа-пул Рината Ахметова. Сам генерал терміново пішов у відпустку, а міністр Аваков начебто вже й підписав наказ про його звільнення. Проте, на посаді генерал-майор Ольховський таки залишився.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 7

На початку червня 2015 начальником міліції Одеської області став екс-заступник міністра внутрішніх справ Грузії Гія Лордкіпанідзе. Лорткіпанідзе працював заступником глави МВС Грузії в період президентства Михеїла Саакашвілі, який зараз є головою Одеської ОДА. Слід зазначити, що відомий реформатор грузинської міліції не зміг привезти в Одесу свою команду, тому що призначення під різними приводами були заблоковані Аваковим. В результаті, Лорткіпанідзе лишився без підтримки на чужій території і поки не може замінити начальників управлінь. Але затримка, швидше за все, тимчасова. Начальник міліції Одеси - Олег Макуха родом з Донецька. За час трудової діяльності він працював у підрозділах карного розшуку, очолював управління боротьби з груповою злочинністю Департаменту карного розшуку МВС України та управління по боротьбі з організованою злочинністю в Миколаївській області. За неофіційними даними, полковник Олег Макуха, як і його нинішній перший заступник Сергій Калюк входять в орбіту впливу екс-міністра МВС Юрія Луценка.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 8

фото УНІАН

Віталій Гончаров, який очолює міліцію Миколаївщини, є місцевою креатурою Авакова. Працював у правоохоронних органах до 1997 року. З 1997 по 2014 рік обіймав керівні посади приватних підприємств та відкритих акціонерних товариств. 08.05.2014 - 05.09.2014 рр.. - командир батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миколаїв»; 05.09.2014 - начальник УМВС України в Миколаївській області.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 9

Артур Меріков, який очолює міліцію Херсонщини, є рідним братом екс-нардепа, а нині губернатора Миколаївщини Вадима Мерікова. Примітно, що Артур Меріков останнім часом перебував у відставці і, що цікаво, він був змушений звільнитися з органів внутрішніх справ у 2012 році, після того, як цього зажадав екс-губернатор Миколаївської області, регіонал Микола Круглов. Після Майдану був головою Міколаївської МВС, а після призначення брата головою Миколаївської ОДА був переведений у Херсонську область.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 10

фото УНІАН

Північ і Центр

Начальник міліції Києва Олександр Терещук за останні два місяці став мегаскандальною фігурою. Усе почалося із забудови на столичних Осокорках, де тітушки постійно гамселили місцевих мешканців, які були проти зведення торгового центру. За даними активістів, правоохоронці під керівництвом Терещука не надто перешкоджали діям тітушок. На піку цієї історії на засіданні Кабміну начальника главку МВС у Києві публічно люстрували. Втім, це було невідворотним для Терещука, адже він і так підпадав під люстрацію, адже працював на керівних посадах МВС за часів Януковича. Терещуку приписували безліч проколів серед яких будівництво маєтку на землі, яка начебто була заарештована правоохоронними органами у зв`язку з незаконним виділеннями земельних ділянок. Проте, дивним чином за кілька тижнів після публічної люстрації міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повторно призначив Олександра Терещука на посаду начальника столичної міліції. За даними ЗМІ, Терещук є людиною скандального екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 11

фото УНІАН

Начальнику міліції Київської області Вадиму Трояну усього 35 років. Ще минулого року він був заступником командира батальйону "Азов". За словами радника глави МВС Антона Геращенка, Троян допомагав звільняти Маріуполь від терористів. Восени минулого року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив Вадима Трояна начальником ГУМВС у Київській області. За даними видання "Наші гроші", свого часу Троян працював у фірмі, що належить харківському бізнесмену Олександру Ліпчанському. Нинішній глава МВС Аваков був партнером цього бізнесмена. У свою чергу, коли губернатором Харківської області став Арсен Аваков Вадим Троян очолив управління по справам преси і інформації Харківської ОДА. Таким чином нинішнього головного міліціонера Київської області можна сміливо назвати людиною Авакова.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 12

Начальник міліції Сумщини Анатолій Річкаль народився 11 листопада 1959 року в с. Черепівка Буринського району Сумської області. До 2001-проходив службу на керівних посадах в УМВС України в Сумській області

З 2005 по 2009 роки -начальник відділу по взаємодії з правоохоронними органами та оборонними роботами апарату Сумської ОДА
З 2009 по 2010 - начальник управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Сумській області.
З 01 березня 2014 року призначений начальником УМВС України в Сумській області

Кар'єрний ріст у середині 2000-х був пов'язаний із призначенням нової команди керівників з обойми Ющенка у 2005 році. Мав тісні зв'язки з представниками БЮТ на Сумщині.

Після обрання президентом Януковича був звільнений з доволі «хлібної» посади начальника управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у області.

Після посилення впливу у 2014 році депутата Олега Медуниці (спочатку БЮТ, тепер Народний фронт), з яким тісно працював у період після Помаранчевої революції.
Особливого впливу у області не має. Ухвалює кадрові рішення під впливом вулиці.
Гучних процесів, у тому числі антикорупційних, не розпочав. Намагається нікому не заважати.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 13

Едуард Альохін, який очолює міліцію Чернігівщини, з 2002 року працював заступником начальника управління карного розшуку УМВС. В березні 2005 року був призначений на посаду начальника Чернігівського міського відділу внутрішніх справ. В січні 2008 року був звільнений в запас. 17 червня 2014 року призначений виконуючим обов'язки заступника начальника УМВС України в Чернігівській області - начальником міліції громадської безпеки. 1 квітня 2015 року підполковник міліції Альохін Едуард Володимирович призначений начальником УМВС України в Чернігівській області. Вважається людиною близькою до нардепа Миколи Рудьковського. Едуард Альохін був у команді скандально відомого діяча, коли той у 2006-му став мером Чернігова, а головним міліціонером країнни був тоді ще соціаліст Юрій Луценко. Сам Альохін став депутатом від СПУ у Чернігівській міськраді. У 2011 році міліціонер цілий рік мандрував Сьєрра-Леоне (Африка) - саме в ті часи, коли Рудьковський робив спроби добувати там алмази

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 14

Головний міліціонер Житомирщини Валерій Рудик ймовірно близький до нардепа від НФ Сергія Пашинського. Рудик з січня 2008 по грудень 2010 - заступник начальника Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з фінансовими шахрайствами, - начальник відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з конвертацією коштів, Департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю. У квітні 2014 був призначений заступником начальника Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, а з березня 2015 - першим заступником начальника Департаменту протидії злочинності у сфері економіки МВС України. У травні 2015 року полковник міліції Рудик Валерій Степанович призначений начальником УМВС України в Житомирській області.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 15

Вінницьку міліцію очолює 49-річний киянин полковник Ігор Моренець, який невдовзі святкуватиме тридцятиріччя своєї служби у військах та органах МВС. Пройшов шлях від курсанта і міліціонера до начальника управління у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Головного управління МВС в місті Києві, де працював з 2003 року. До призначення на посаду головного міліціонера Вінниччини Ігор Моренець очолював Голосіївське районне управління міліції м. Києва, до того - Солом'янське райуправління. Орієнтується на Володимира Гройсмана.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 16

Вінницьким міським відділком УМВС України у Вінницькій області керує 47-річний полковник Юрій Куций - надійний тил Володимира Гройсмана у Вінниці. Вони знають один одного давно - на початку 90-х Юрій Куций був вчителем фізкультури та ДПЮ (допризовної підготовки юнаків) в міській школі № 35, де й навчався майбутній політик Гройсман.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 17

Владислав Пустовар, який очолює міліцію Черкащини, піднявся при Авакові. З 2001 по 2003 роки - оперуповноважений в особливо-важливих справах відділу по боротьбі з корупцією УБОЗ УМВС України в Черкаській області. З 2003 по 2012 роки очолює відділ по боротьбі з корупцією УБОЗ УМВС України в Черкаській області. У 2012 році Владислава Володимировича призначено начальником управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Черкаській області. З березня 2014 року і до теперішнього часу Владислав Пустовар - начальник УМВС України в Черкаській області.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 18

Олег Бех, який очолює міліцію Полтавщини, із 2001 до 2010 року працював на оперативних посадах за різними напрямками діяльності Головного управління боротьби зі злочинністю МВС України. Із 2010 до 2011 - очолював відділ боротьби з корупцією в правоохоронних органах антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС.
Із 2011 до 2012 року - Олег Володимирович керував УБОЗ УМВС в Івано-Франківській області, з 2012 до 2014 - УБОЗ УМВС в Миколаївській області, а з травня 2014 року до лютого 2015 року очолював УБОЗ ГУМВС в Одеській області. Тобто, коли губернатором Одещини був партнер Коломойського Палиця.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 19

Микола Павленко, який очолює міліцю Кіровоградщини, є "парашутистом" Авакова з Києва. Службу в органах внутрішніх справ розпочав з працівника блоку міліції громадської безпеки. Пройшов шлях від старшого сержанта до полковника міліції, начальника відділу Департаменту карного розшуку МВС України.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 20

фото УНІАН

Захід

За даними depo.ua начальник ГУ МВС у Львівській області Дмитро Загарія найближчим часом може бути звільнений з посади. Офіційною підставою для цього є результати планової перевірку ГУ МВС області міністерською комісією, яка працювала з 17 травня по 5 червня. Дані цієї перевірки є офіційно засекречені. У самого Загарії давно конфлікт з міністром МВС Арсеном Аваковим. Зокрема він відмовлявся призначати начальника Жовківського райвідділу міліції, якого Аваков призначив, без погодження з ним, за лобіюванням народного депутата Володимира Парасюка.

Призначення самого Загарії в березні 2014 року лобіювали громадські активісти Львова, які брали активну участь в Революції гідності. За час роботи начальник ГУ МВС у Львівській області не був помічений у співпраці з тією, чи іншою політичною силою.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 21

Начальника міської міліції Львова Павла Герасима вважають людиною колишнього начальника міської міліції Сергія Зюбаненка, який перейшов працювати в обласне управління на посаду заступника. Ті ж активісти Майдану вимагали звільнення Зюбаненка, оскільки він займав цю посаду в часи Віктора Януковича і залишився чи не останнім представником "полтавського клану", який привів до Львова екс-начальник ГУ МВС у Львівській області Олександр Рудяк. У Зюбаненка хороші стосунки з мером Львова Андрієм Садовим.

Швидш за все, сусідам-колегам Загарії у Івано-Франківську та Тернополі нічого не загрожує. Шкутова, який очолював Івано-Франківський міськвідділ внутрішніх справ, та Олександра Богомолова, який до травня 2014 року працював начальником слідчого управління в облУМВС, до обласних висот висот підняв Аваков.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 22

Полковник міліції Микола Семенишин, який очолює міліцію Хмельниччини, службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам'янець-Подільському

Очолював Кам'янець - Подільський МВ УМВС України в Хмельницькій області, був начальником курсу факультету підготовки слідчих навчально-наукового інституту підготовки слідчих і криміналістів Київського Національного університету внутрішніх справ України.

У 2010 році - начальник Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області. У 2011 році звільнений з органів внутрішніх справ в запас Збройних сил у званні підполковника. З липня 2014 року - начальник Управління УМВС України в Івано-Франківській області.

З 17 березня 2015 року - начальник УМВС України в Хмельницькій області.

Очолюючи управління МВС на Прикарпатті, Микола Семенишин відзначився тим, що особисто перевіряв роботу своїх підлеглих, зокрема щодо закриття гральних закладів. Також знаний як "співаючий" полковник. Активісти Прикарпаття приписували Семенишину родинні зв'язки із ключовими особами держави.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 23

Т.в.о. начальника Хмельницького міськвідділу полковник міліції Онісьєв Валерій Анатолійович - народився 7 жовтня 1978 у м.Хмельницький. Закінчив Національну Академію внутрішніх справУкраїни, факультет підготовки кадрів оперативних служб.

До призначення т.в.о. начальника Хмельницького МВ працював в УБОЗ УМВС України в Хмельницькій області начальником одного з відділів.

Одразу після призначення Миколи Семенишина начальником УМВС України у Хмельницькій області, він відправив у відпустку начальника Хмельницького міського відділу Василя Птащука і представив особовому складу тимчасово виконуючого обов'язки начальника Хмельницького МВ полковника міліції Онісьєва Валерія Анатолійовича.

Батько 37-річного т.в.о начальника міськвідділу Анатолій Онісьєв, є директором хмельницького ТОВ "Речовий ринок "Сардонікс".

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 24

Волинський керівник міліції Петро Шпига з червня 2005 р. обіймав посаду начальника підрозділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми УМВС України у Волинській області. 9 квітня 2014 р. призначений начальником УМВС України у Волинській області.

За деякими даними, після свого призначення Петро Шпига нібито взявся пресувати Ягодинську митницю. Під пунктами пропуску Устилуг та Ягодин цілодобово стоять автомобілі УДАІ і шукають контрабанду

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 25

Сергій Максимов, який очолює міліцію Рівненщини, з 2007 по 2010 рік перебував на посаді начальника відділу внутрішньої безпеки в Рівненській області. З 2010 по 2014 рік працював начальником служби безпеки однієї з приватних фірм. Другого жовтня поточного року призначений на посаду начальника УМВС України в Рівненській області.

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 26

Закарпатський головний міліціонер Сергій Шаранич, полковник, уродженець Закарпаття. Свій трудовий шлях розпочав складальником меблів на Ужгородському механічному заводі.

Громадські активісти Закарпаття заявляють: спосіб життя начальника обласної міліції Сергія Шаранича, який займає посаду з березня 2014 року, не відповідає рівню доходів. А місцевий Люстраційний комітет виніс свій вирок: Шаранич не має морального права займати посаду.

Сергій Шаранич з сім'єю мешкає в Ужгороді у приватному будинку площею в понад 200 "квадратів". Біля дому - шість соток землі. За оцінками ріелторів, така нерухомість може вартувати щонайменше 200 тис. доларів. Майже всі члени сім'ї пана Шаранича, окрім молодшого сина, їздять власними авто.

Ще перебуваючи у кріслі начальника внутрішньої безпеки МВС Львівщини, за словами Сергія Шаранича, він заробив майже сто тисяч гривень. Інших джерел доходів, бізнесу він не має.

Місцеві активісти припускають, що кандидатуру Сергія Шаранича на посаду начальника ГУ МВС Закарпаття лобіював полковник міліції Іван Гецко, який начебто має родинні зв'язки із депутатом Закарпатської облради Робертом Бровді. Саме він донедавна очолював підконтрольну Юрію Іванющенку компанію "Хліб Інвестбуд". Шаранича часто називають "людиною Медведчука".

Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова - фото 27

Головний міліціонер Буковини Сергій Пілігрім протягом всіє кар'єри працював в УБОЗ Донецької області, дослужився до заступника голови . Останнє місце служби - керівник обласного УБОЗ Полтавської області. «Наприкінці 2011 року тодішній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко «попросив» мене написати заяву про вихід на пенсію. У мене вистачало вислуги, я написав відповідний рапорт і пішов», - сказав Пілігрім.

Ходять чутки, що Пілігрім примудрився досадити самому Олександру Януковичу. Пілігрім відправляється в «подорож» у Полтавську область, де призначається заступником начальника обласного УВС - начальником УБОЗ області. Там, незважаючи на попередження свого керівництва, він намагається влізти в нелегальні схеми нафтопереробного заводу в Кременчуці. Підсумком такого недалекоглядного вчинку стає негайне звільнення Пілігріма. Але довго без роботи він не залишається, тому що переходить на роботу заступником начальника Маріупольського порту з безпеки, який, як відомо, є вотчиною олігарха Ахметова.

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme