UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Коли зручніше перетинати українсько-угорський кордон (ІНФОГРАФІКА)

Закарпатські митники порадили, коли вигідніше перетинати українсько-угорський кордон, щоб не потрапити в чергу

Коли зручніше перетинати українсько-угор…

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на пресслужбу ДФС у Закарпатській області.

Фахівці Закарпатської митниці ДФС здійснили аналіз завантаженості пунктів пропуску в період із 01 липня по 21 серпня 2019 року на українсько-угорському кордоні.

ПП "Чоп-Загонь" на автомобілі найкраще перетинатиу вівторок або середу. У цей день найменша кількість транспортних засобів перетинають кордон у даному пункті пропуску ). А от коли точно не варто спішити їхати, так це у суботу чи неділю.

Найкращі дні для перетину пункту пропуску "Чоп-Загонь" автобусом – це вівторок або середа, а от максимальна кількість автобусів слідує через зазначений пункт пропуску у понеділок, саме у цей день вам слід запастися терпінням та часом, щоб перетнути кордон автобусом.

Обираючи пункт пропуску "Лужанка-Берегшурань" для перетину кордону легковим автомобілем вам слід пам’ятати, що найкращі дні для цього – це вівторок та четвер, а от при виборі вихідних днів (суботи, неділі) для перетину кордону вам варто виїхати завчасно, оскільки в ці дні максимальна кількість бажаючих перетнути кордон в даному пункті  пропуску. Найкращий день для подорожі автобусом  - це вівторок. 

"Вилок-Тісабеч" - третій за величиною та пропускною спроможністю пункт пропуску на українсько-угорському кордоні. Середньодобовий показник пропущених легкових автомобілів в період з 01 липня по 21 серпня 2019 року складає близько 1100 авто. Варто відмітити, що проектна пропускна спроможність цього пункту пропуску складає всього 400 легкових автомобілів. Таким чином, на даний момент фактична пропускна спроможність пункту пропуску перевищено майже втричі, що свідчить про необхідність модернізації цього пункту перетину кордону. Чимало подорожуючих обирає зазначений пункт пропуску для перетину кордону з ЄС. З 80% ймовірністю можна сказати, що кращим днем для подорожі через даний пункт пропуску є неділя, а от у суботу краще обирати інші пункти пропуску для перетину кордону або виїхати завчасно, оскільки прийдеться чимало очікувати у черзі на перетин кордону. Максимальна кількість подорожуючих перетинає даний пункт пропуску легковим автомобілем саме у суботу.

Досить зручними для перетину кордону знайшли для себе громадяни маленькі пункти пропуску "Косино-Барабаш" та "Дзвінкове-Лонья". Ці пункти пропуску працюють щоденно з 08:00 по 20:00, тому нічні подорожі не варто планувати через дані пункти пропуску. Найменша кількість транспортних засобів перетинає кордон в пункті пропуску "Косино-Барабаш" у вівторок та середу, а от п’ятниця-субота найбільш завантажені дні.

Із 80 % ймовірністю можна стверджувати, що найбільш вдалим днем для швидкого перетину кордону в пункті пропуску "Дзвінкове-Лонья" є вівторок. 

Нагадаємо, що останнім часом масово ширяться скарги громадян щодо черг на українсько-угорському кордоні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"