UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Коли стартує Чорна п’ятниця 2020: Як проходитиме найвідоміший розпродаж в Україні

Традиція Чорної п’ятниці — масштабного розпродажу за місяць до новорічних свят — прийшла в Україну із США й проводиться щорічно в листопаді з 2013 року

Коли стартує Чорна п’ятниця 2020: Як про…

Back Friday 2020 стартуватиме 27 листопада — останню п’ятницю осені. Наразі вже багато офлайн та інтернет-магазинів заявили про свою участь у цьогорічному масштабному розпродажі. Що очікувати цього року та як привертатимуть вашу увагу імениті й популярні продавці у 2020?

 

Як показали минулорічні дослідження, Україна виявилась другою у світі за вигідністю цін у період Чорної п’ятниці — середня знижка серед учасників була на рівні 66 %, такий самий показник у Канади, а у США — 68 %. Як показують дослідження Black Friday Global більше 30 % українців планують здійснити покупки в період розпродажу, і цей показник невпинно росте, що свідчить про популярність заходу. 

Організація розпродажів

 

У 2020 році на Чорну п’ятницю, як і попереднього року, можна виділити три типи організації заходу:

  • брендові знижки, тобто знижки в поодиноких магазинах і закладах сфери послуг, а також в брендових мережах та на їхніх сайтах, наприклад, заплановані масштабні знижки в офлайн-магазинах мережі та сайті EVA.UA;

  • організація Black Friday на рівні ТРЦ, коли всі локальні магазини зобов’язані встановити знижки не нижче певного рівня. Крім того, щоб залучити більше покупців, будуть організовані концерти відомих виконавців, розіграші призів та конкурси;

  • масштабний інтернет-розпродаж на найпопулярніших ресурсах: як в окремих інтернет-магазинах, так і на вільних торгових майданчиках в інтернеті. Часто, щоб зацікавити клієнтів, магазини можуть встановлювати тимчасову безкоштовну доставку або додаткові подарунки. 

Завдяки інтернет-магазинам у Чорну п’ятницю можна встигнути зекономити ще більше, не виходячи з дому. Так, наприклад, міжнародні дослідження дійшли висновку, що 2019 року майже 40 % покупок на Black Friday були здійснені зі смартфонів. Такі показники мотивують інтернет-магазини до ще більш масштабних рекламних кампаній, а отже, — більшої вигоди для покупців.

Які товари можна буде придбати?

Якщо перші роки до Чорної п’ятниці долучались переважно магазини одягу та техніки, то цьогоріч під акцію потрапляють практично всі категорії товарів і послуг. Так, у 2020 році, окрім звичних магазинів одягу, взуття, ювелірних виробів, техніки, косметики, побутових і дитячих товарів, до акції долучаються магазини меблів, будівельних, спортивних товарів, автотоварів, подарункових сертифікатів, книжкові магазини та безліч інших. Крім того, щорічними активними учасниками залишаються продуктові супермаркети, що дає можливість зібрати святковий стіл до Нового року. 

За досвідом минулих років, можна очікувати знижки від 10 до 50 % на товари нової колекції, а на минулі колекції деякі магазини вже заявили до мінус 70–80 %. На окремих інтернет-ресурсах, можна побачити неймовірні знижки на малопопулярні товари аж до 90 %.

Окрім товарів, також поспішіть записатися на послуги в період розпродажу або придбати сертифікати, де це можливо. У 2020 році очікуються також масштабні знижки у сфері послуг, наприклад, свої пропозиції вже готують спорт-клуби, салони краси, ресторани, кінотеатри, а також компанії, що займаються нетривіальними послугами, наприклад, організація свят, туристичні фірми, розважальні заходи і тощо. Особливе місце в цьому списку займають освітні заклади та інтернет-ресурси дистанційного навчання, де заплановані знижки сягають 60 %.

Отже, запам’ятайте дату: 27 листопада 2020 року — в Україні стартує масовий розпродаж Чорна п’ятниця. Ми рекомендуємо запланувати більшість покупок саме на цей день. Хоча магазини традиційно планують розпродажі на три дні, а деякі навіть розтягують аж до Нового року, саме першого дня склади будуть заповнені класними товарами, а знижки найбільшими, що зробить шопінг максимально вигідним.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"