Клімкін заявив про важливість відновлення роботи аеропорту "Ужгород"

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Міністр закордонних та європейських справ Словаччини Мірослав Лайчак обговорили питання важливості функціонування міжнародного аеропорту в Ужгороді

Про це у четвер, 4 жовтня, під час брифінгу повідомив Павло Клімкін, пише Depo.Закарпаття.

"Протягом кількох років ми не можемо літати. Від цього потерпає весь регіон, який може бути центральним європейським хабом", - заявив Клімкін.

Міністр наголосив, що разом з Мірославом Лайчаком сприятиме, аби технічні консультації щодо відновлення роботи аеропорту "Ужгород" просувалися ефективно.

Нагадаємо, Ужгородський аеропорт – єдиний в Україні, який для зльоту й приземлення літаків використовує повітряний простір сусідньої держави - Словаччини. На сьогодні аеропорт працює в обмеженому режимі. Минулого місяця директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр, який був присутнім на міжвідомчій нараді щодо відновлення повноцінного функціонування ЗОКП "Міжнародний аеропорт "Ужгород", опублікував фото, яким буде відновлений аеропорт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття