Київ очікує від Бондаренка прискорення децентралізації

 Експерти рекомендують новопризначеному голові Закарпатської ОДА докласти зусиль, аби не втрачати можливостей для розвитку громад

Про це йдеться в сюжеті телеканалу "М-Студіо", повідомляє Depo.Закарпаття.

Закарпаття – аутсайдер у реалізації децентралізаційної реформи. Саме питанням, як пожвавити процес утворення громад у краї у рамках робочого візиту першого заступника міністра Регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслава Негоди присвятили нараду в Закарпатській ОДА. 

Змін у напрямку прискорення реалізації реформи децентралізації влади в краї очікують від новопризанченого очільника Закарпатської ОДА. Експерти рекомендують докласти зусиль, аби не втрачати можливостей для розвитку громад.

На нараді обговорили необіхдність винесення на найближчу сесію обласної ради затвердження перспективного плану розвитку громад. Це розблокує цей процес – вважає В’ячеслав Негода, і дасть можливість потенційним ОТГ ще до кінця року до чергових місцевих виборів викоритсати останній шанс, аби встигнути пройти всі процедури і вступити у прямі міжбюджетні відносини з 1 січня 2020 року.

Нагадаємо, що 12 серпня на Закарпатті відбувся "круглий стіл" з обговорення перспектив розвитку гірських територій українських Карпат за участі першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслава Негоди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook