UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Карантинний" роман Андрія Любки про амурні пригоди вийде у вересні

Перша презентація книжки відбудеться під час ХІ Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ (4-6 вересня, м. Чернівці)

"Карантинний" роман Андрія Любки про аму…

Спеціально до ХІ Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ в однойменному видавництві з’явиться друком нова книжка письменника і перекладача Андрія Любки "малий український роман", пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Закарпаття онлайн".

"Ідею написати такий твір я виношував давно, але весь час щось мене зупиняло, бо я розумів, що цей текст приречений на скандальну історію. Були навіть ідеї видати його під псевдонімом, але я в такі ігри не граю", – каже автор. 

У книжці йдеться про молодого українського поета, який прокидається з бодуна, і його осяює геніальна ідея: треба одружитися, щоб упорядкувати своє життя і завдяки цьому написати Великий Український Роман! Але одружитися з ким? Котру з минулих любовних пригод узяти з собою у світле літературно-сімейне майбутнє? Відповідь на це запитання герою допоможе знайти вірний друг і знаний рибак Паша, а також поліція і група кровожерних гуцулів. Фройд вдоволено потирав би руки, дізнавшись, що в українській літературі нарешті з’явився перший роман про трембіту. Так, поки що малий, але ж розмір – це не головне, правда?

"Історії, на яких базується сюжет роману, переважно правдиві, але не автобіграфічні: це ситуації, що траплялися з моїми друзями-письменниками, їхні амурні пригоди й любовні інтриги; вони розповідали мені їх за чаркою, а я все запам’ятовував, а тепер записав у роман про молодого поета, завбачливо змінивши реальні імена й локації. Мушу додати, що це абсолютно "карантинний" роман – я написав його за три весняні місяці, скориставшись тим, що весь світ став на паузу. Річ у тому, що було так нудно і трохи страшно, що мені захотілося чогось веселого й жвавого – і для себе, і для своїх читачів", – говорить Андрій Любка.

Перша презентація книжки відбудеться під час ХІ Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ (4-6 вересня, м. Чернівці) за участю автора та модератора Олександра Бойченка. 

Окрім роману Андрія Любки, на початку осені в "Меридіані" з’являться друком ще чотири нові книжки: поетичні збірки Naked one Юрія Іздрика й "За такі гріхи Бог ще подякує" Тані Малярчук, роман "Порт Житана" Олеся Ільченка, а також поема-трактат харківського футуриста Володимира Гаряїва "Метафізичний реквієм".

Нагадаємо, що роман "Карбід" Андрія Любки ввійшов до "Довгого списку" літературної премії Книга року ВВС-2015.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"