Інтерсіті "Мукачево - Будапешт" збільшить потік туристів, - експерт

Інтерсіті відкриває нові можливості для розвитку транскордонного туризму на Закарпатті

Про це вповідомив закарпатський експерт з туризму Олександр Коваль, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Укрінформ".

"Поїзд Мукачево-Будапешт - це дуже позитивна новина. Час очікування та перевірки документів на кордоні у потягах проходить швидше, а подорожі, відтак, стають привабливіші. Серед іншого, інтерсіті відкриває нові можливості для розвитку транскордонного туризму на Закарпатті", - вважає експерт.

З його слів, на Закарпатті очікують, що в області зросте привабливість транскордонного туризму. "Цьому сприяють зупинки по маршруту в Ніредьхазі (де знаходиться один із найбільших зоопарків Європи, термальні басейни, шопінг-мол) та Дебрецені (де є аеропорт та термальні басейни), ну й звісно, кінцева зупинка — Будапешт" - каже Коваль.

З його слів, той графік, за яким курсує потяг "Мукачево-Будапешт", є зручним для приїзду в Україну та пересадки на потяги до Києва чи інших міст України — це дає змогу рекламувати туристичні принади Закарпаття та Львова для європейців. Також це збільшує роль Мукачева як транспортного центру області, акцентує Коваль.

Нагадаємо, що 9 грудня, почав курсувати швидкісний потяг за маршрутом "Мукачево-Будапешт", який називається "Латориця" - за назвою однієї з головних річок Закарпатської області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття