ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хто не відпочиває на Закарпатті - той москаль

Українцям радять відвідати Закарпаття і побачити одні з найкрасивіших місць - алею сакур та Долину нарцисів
Depo.
10 квітня 2015 11:32
ФОТО: depo.ua
Хто не відпочиває на Закарпатті - той москаль
Хто не відпочиває на Закарпатті - той москаль

Наприкінці квітня та на початку травня в Мукачеві та Ужгороді зацвітають неймовірним рожево-білим цвітом сотні дерев сакур, пише Закарпаття.depo.ua

Також у цей період можна відвідати Долину нарцисів. Коли вона цвістиме - залежить від погоди. Зазвичай перші квіти розпускаються до 1 травня, а вже за тиждень по всій долині можна побачити цілі острівки білих квітів.

Долина нарцисів знаходиться неподалік міста Хуст на Закарпатті. Тут найбільший в світі природний масив нарциса вузьколистого - рослини, занесеної до Червоної книги.

Загалом, туристичний потенціал Закарпаття є як ніколи привабливим. Із кожним днем туристів на Закарпатті більшає. Чимало гостей і зі сходу України, зазначають місцеві гіди. Туристи щиро захоплюються гостинністю жителів Срібної Землі.

- Закарпаття має чим здивувати. Край надзвичайно гастрономічний, з неовторним колоритом, природою та культурою. Тут відчуваєш себе як на якомусь веселому інтернаціональному фестивалі. Нам дуже подобається щоразу приїздити до вас, - зазначає подружжя туристів з Києва.

- Тут сотні туристичних об'єктів. Долина нарцисів у Хустському районі, замки по всій області, Синевір та надзвичайної краси гори на Міжгірщині, а також термальні басейни Берегівщини, які нічим не поступаються закордонним. В цьому краї можна отримати як естетичну так і оздоровчу насолоду, - кажуть туристи з Дніпропетровська.


Розважитися можна і на різноманітних та вже традиційних Закарпатських фестивалях, де можна скуштувати страви з різних країн,, придбати пам'ятні сувеніри ручної роботи, послухати народних пісень, ба, навіть потанцювати й вже до кінця відчути дух Західного регіону.