ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хто із закарпатських мерів - мільйонер, а хто - зводить кінці з кінцями

Для порівняння доходів міських голів було взято дані з декларацій про доходи за 2014 рік
Depo.
27 листопада 2015 13:09
ФОТО: depo.ua
Хто із закарпатських мерів - мільйонер, а хто - зводить кінці з кінцями
Хто із закарпатських мерів - мільйонер, а хто - зводить кінці з кінцями

Проте не всі декларації вдалося побачити, пише Depo.Закарпаття з посиланням на zaholovok.com.ua. Так, декларацію нового-старого міського голови Іршави Степана Бобика на сайті віднайти так і не вдалося. А новообраний мер Іван Погоріляк у соцмережі прохання показати свою декларацію за 2014 рік проігнорував. 

Що ж стосується інших дев’яти мерів, то тут ситуація наступна: червоним виділені доходи чи та нерухомість самого кандидата, а сірим — його родичів.

Хто із закарпатських мерів - мільйонер, а хто - зводить кінці з кінцями - фото 1

Найбагатшим серед закарпатських мерів є очільник Ужгорода Богдан Андріїв та його дружина. При чому статки останньої навіть більші, ніж у керманича обласного центру - більше 8 мільйонів гривень. Ця ж родина тримає лідерство за площею нерухомості - 18,5 та 17,3 тисяч кв.м. Однак, тут їх позиція не настільки непорушна, як у випадку зі, власне, доходами. Так, дуже близько до Андріївих підійшли мер Сваляви Іван Ланьо та міський голова Мукачева Андрій Балога.

А от найскромнішим виявився новообраний мер Чопа — Валерій Самардак. У нього взагалі немає нерухомості, а доходи складають лише 16,5 тисяч.

Хто із закарпатських мерів - мільйонер, а хто - зводить кінці з кінцями - фото 2

Що стосується житла міських голів, то найбільше воно у родини Івана Ланьо, керманича Сваляви, — 225,5 кв.м Кащук Володимир, мер Хуста, очевидно ділить 153,2 кв.м зі сімє’ю. А третю сходинку по житловій площі займає родина Степана Бочкая, міського голови Виноградова, котра має у власності два житлові будинки - 115 кв.м., 90 кв.м. відповідно.

Хто із закарпатських мерів - мільйонер, а хто - зводить кінці з кінцями - фото 3