ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківська прокуратура "плюнула" в обличчя закарпатським депутатам

На позачерговій сесії Закарпатської обласної ради піднімалося питання про скандальне вимагання хабара працівниками Харківського ДАІ від хустських волонтерів, які везли харчі та обладнання бійцям 128-ї бригади
Depo.
10 квітня 2015 11:00
ФОТО: depo.ua
Харківська прокуратура "плюнула"  в обличчя закарпатським депутатам
Харківська прокуратура "плюнула" в обличчя закарпатським депутатам

Скандал вибухнув минулого року. Закарпатських депутатів обурило вимагання хабара від волонтерів з Хустського району, які везли харчі та обмундирування 128-ій бригаді. Працівники ДАІ на одному з блок-постів Харківської області зупинили і тримали активістів, поки не одержали хабара у розмірі 300 гривень, пише Закарпаття depo.ua, з посиланням на galagov.tv.

Закарпатська обласна рада звернулась до Генерального прокурора України.
Слідчий прокуратури Харківської області надіслав відповідь, в якій йдеться, що працівники ДАІ цієї області обурені "абсолютно безпідставним рішенням депутатів Закарпатської облради звернутися до Генпрокуратури з приводу неперевіреної інформації, отриманої з інтернет-мережі і що це наклеп на всіх співробітників ДАІ з боку депутатів Закарпаття".

Один із депутатів облради заявив, що такою відповіддю всім обранцям Закарпаття плюнули в обличчя.

Депутати краю доручили голові Закарпатської обласної ради повторно звернутись до Генеральної прокуратури для з'ясування обставин цієї скандальної справи.