Губернатор-кондитер: Кого Зеленський призначив "підсолоджувати життя" Закарпаттю

Президент України Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА)

ФОТО: Сергiй Ревера

Отже, головою Закарпатської ОДА став Ігор Бондаренко. 

Кондитера на чолі Закарпатської області ще не було, тож фігура є не просто цікавою для закарпатців, але ще і непередбачуваною.

Ігор Бондаренко - успішний підприємець із Мукачева, власник та засновник мережі кондитерських з однойменним брендом.

Судячи з декларації, яку оприлюднив днями кандидат на посаду губернатора Закарпаття, частину статків Бондаренка оформлено на дружину - Ірину Крупніну. Так, у власності декларанта є земельна ділянка площею 2159 кв.м у селі Лісарня Мукачівського району, квартири площею 103,4 кв.м, 139,3 кв.м і 92,1 кв.м у Мукачеві, та оформлені на дружину ділянка 1400 кв.м та квартира в 75,3 кв.м у Мукачеві, а також кілька нежитлових приміщень в місті.

Ігор Бондаренко має автомобіль Toyota Camry 2007 р. в., на нього ж оформлений Mercedes Benz Sprinter 213 CDI 2013. У власності дружини є Audi A4 2003 року. Він задекларував право власності на ТОВ ""Конфакто", по 25% від ТОВ "СІВІ" та "ЮГА-М". Серед доходів - роялті по 500 грн від різних осіб, а також доходи від надання майна в оренду - 43800 грн та від зайняття підприємницькою діяльністю дружини - 985100 грн. На рахунках Бондаренка і його дружини в банках розміщено 12 226 грн, $128 доларів та €590. Значно більше коштів вони зберігають готівкою - $184 тисяч., €110 тисяч і 210 тисяч гривень.

Про Бондаренка також відомо, що він уродженець Криму. Колишній військовий. "Солодким" життям зацікавився ще в дитинстві, коли сіяв пудру, викладав з котлів варене згущене молоко і мріяв про те, щоб творити шедеври самостійно, допомагаючи дядькові, який працював на Комбінаті харчування в Євпаторії кондитером.

Сьогодні Бондаренко – власник мережі кав'ярень у Мукачевому та Ужгороді. Перше приміщення під кав'ярню обійшлося йому в $5000, а перша б/в кремозбивальна машина – в $200.

Закарпатці активно обговорюють, наскільки компетентним може бути кондитер на посаді голови ОДА. Більшість - за "шоколадного короля" на троні. Менше тих, хто вважає, що бізнесмен, який багато досяг на "ниві грошей" рветься до влади не просто так.  "І знову до влади рвуться не професіонали, корупціонери й олігархи всіх рівнів, у яких є бізнес, гроші й нерухомість. Вони ніколи в житті не дбатимуть про народ, а лише про власне збагачення. Смішно і грішно. Який з кондитера може бути чиновник вищого рівня? Хіба-що керівник облспоживспілки і не більше", - така думка меншості.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття