ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гроші для "хабарів" Русанюку Свищо отримав від поліції, - Москаль

Закарпатська ОДА направила запит до Нацполіції України та в Департамент внутрішньої безпеки з проханням провести розслідування й з'ясувати, що це за гроші поліція роздає наліво й направо для провокацій хабарів.

Depo.
10 серпня 2018 13:14
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Обласна державна адміністрація продовжує оприлюднювати матеріали щодо провокації із затриманням голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка.

За словами Москаля, 3 липня начальник управління молоді та спорту Виноградівської РДА Ю.Свищо написав заяву начальнику управління захисту економіки (УЗЕ) в Закарпатській області А.Іванківу про те, що голова Виноградівської РДА М.Русанюк вимагає від нього "відкати" аж до 30 відсотків від суми договорів, які управління освіти укладає з підприємствами та установами. В кінці заяви Ю.Свищо пише, начебто частину з отриманих "відкатів" М.Русанюк має передати своїй першій заступниці Н.Костелебі-Веремчук. "Тобто за логікою начальника управління освіти виходить, що голова РДА носить гроші своїй підлеглій. Очевидно, Ю.Свищу слід призначити психіатричну, а заодно наркологічну експертизу", - зазначає губернатор.

7 липня Свища допитали в головному слідчому управлінні Нацполіції України в Києві. В ході допиту начальник управління освіти сказав, що грошей на "хабарі" Русанюку в нього немає. Тому 20 липня в Мукачеві працівники УЗЕ передали Ю.Свищу 12,5 тисяч гривень, а 26 липня в тому ж м.Мукачеві на вул. Шенборна – ще 14 тисяч гривень для "хабарів". "Коли і як були передані ще 8 тисяч гривень, які підкинули в автомобіль Русанюка 2 серпня, ми зараз встановлюємо й повідомимо додатково. Зі слів Ю.Свища, жодного разу з рук у руки грошей Русанюку він не давав, а клав у бардачок автомобіля", - запевняє Москаль.

Закарпатська ОДА направила запит до Нацполіції України та в Департамент внутрішньої безпеки з проханням провести розслідування й з'ясувати, що це за гроші поліція роздає наліво й направо для провокацій хабарів.

Нагадуємо, що на переконання голови Закарпатської ОДА, голова Виноградівської РДА не міг отримати хабаря від начальника управління освіти, оскільки приватний підприємець нікому не давав жодних відкатів.

Голова Виноградівської райдержадміністрації затриманий у порядку статті 208 Кримінальногопроцесуального кодексу України. Правоохоронці встановлюють осіб з числа посадовців РДА, які також можуть бути задіяні у корупційних схемах.

Як усе було, читайте в хроніці: Справа Русанюка: Хто перший з'ясує, брав голова Виноградівської РДА хабар чи ні

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook