ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громада Ужгорода хоче заборонити чиновникам продавати спільне майно

На громадських слуханнях ужгородці прийняли резолюцію, у якій рекомендували зняти проект рішення з розгляду та ввести мораторій на продаж майна до кінця 2015 року
Depo.
4 червня 2015 12:19
ФОТО: depo.ua
Громада Ужгорода хоче заборонити чиновникам продавати спільне майно
Громада Ужгорода хоче заборонити чиновникам продавати спільне майно

На чергову сесію міської ради Департаментом міського господарства підготовано проект рішення щодо можливості передачі у приватні руки 48 об'єктів комунального майна. Натомість, громада не впевнена, що спільне майно не виявиться черговим приводом для дерибану у місті, пише Закарпаття.depo.ua.

За підсумками засідання більшою кількістю голосів було прийнято резолюцію громадських слухань. Проголосованим документом громада вимагає не включати у порядок денний та не виносити на розгляд сесії "приватизаційне" питання, а також - винести на обговорення сесії та проголосувати за мораторій на відчуження комунального майна терміном до кінця поточного року.

"Рекомендуємо меру Ужгорода Віктору Погорєлову та міській раді зняти проект рішення про програму приватизації нерухомості на 2015 рік з порядку денного найближчої сесії. Внести на розгляд сесії проект рішення про мораторій на відчуження майна міста Ужгорода до кінця 2015 року. Переглянути розмір орендної плати щодо всіх об'єктів нерухомості згідно з чинним законодавством", - йдеться у резолюції.