ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головного "правосекторівця" Прикарпаття "пішли"

Андрія Подільського відсторонили від керівництва прикарпатським "Правим сектором"
Depo.
25 січня 2016 08:23
ФОТО: depo.ua

Заяву поширив на своїй сторінці в соцмережі Івано-Франківський ОО НВР Правий сектор, пише Depo.Закарпаття.

"В зв’язку із ситуацією, що виникла під час похорону друга "Семена", з розповсюдженням листівок із некрологом - з однієї сторони та заяви під назвою "Правий сектор" залишається організованою силою українського народу" - з іншої, а саме звинуваченнями про розміщення банківських реквізитів ГО "Правий сектор - Прикарпаття" та карткового рахунку на ім’я Мартинов В.Є. в нижній частині, нібито з метою збору коштів, не відповідає дійсності, оскільки нижня частина з реквізитами та контактними даними є невід’ємною частиною будь-якого документу чи поліграфічного видання Івано-Франківського обласного осередку НВР "Правий сектор".

24.01.2015 р., відбулися збори Івано-Франківського обласного штабу та районних керівників НВР "Правий сектор", де було доведено рішення Центрального Проводу НВР "Правий сектор" відсторонити Андрія Подільського з посади керівника ГО "Правий сектор - Прикарпаття" і політичної партії та вивести з Івано-Франківського обласного штабу. На його місце призначити т.в.о. Масевича Романа.

Також Андрія Подільського зобов’язано надати пояснення з вищенаведеного факту перед родиною та побратимами загиблого "Семена". Приносимо вибачення за непорозуміння і ще раз висловлюємо глибокі співчуття родині та побратимам Героя України друга "Семена", - йдеться у заяві.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття