ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний спорткомплекс Закарпаття потребує оновлення

Крім того, що в закладі катастрофічно не вистачає місця, влітку тут спортсменам складно займатися через спеку, а взимку - через холод
Depo.
10 червня 2015 09:43
ФОТО: depo.ua
Головний спорткомплекс Закарпаття потребує оновлення
Головний спорткомплекс Закарпаття потребує оновлення

Спорткомплексу "Юність" вже 22 роки. Хоч зали закладу придатні до занять будь-яким видом спорту, тренуватися тут дітям не легко через постійний дискомфорт. Ремонт кожні п'ять років тут аж ніяк не вдавалося робити, пише Закарпаття.depo.ua.

Тут щодня тренується понад 1000 дітей, серед них - гімнасти, волейболісти, гандболісти, тенісисти та футболісти. В "Юності" проходить багато важливих змагань та чемпіонатів не тільки обласного, але й всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Часто за приміщення "Юності" соромно перед спортсменами, які приїжджають на змагання в Ужгород. Та й своїм не вельми комфортно.

Актуальною є проблема вентиляції та терморегуляції у залі. Адже влітку тут задушлива спека, а взимку занадто холодно. Нестача приміщень також відіграє свою роль. Інколи в одному залі одночасно проходить декілька занять.

Заклад знаходиться в комунальній власності. На наступній сесії буде винесено на розгляд сесії Закарпатської обласної ради питання щодо оновлення спорткомплексу "Юність".

Головний спорткомплекс Закарпаття потребує оновлення - фото 1