ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова Закарпатської облради похвалився досягненнями в роботі

Володимир Чубірко розповів про роботу на посаді голови облради у "нелегкі часи" революції і війни
Depo.
18 листопада 2015 16:41
ФОТО: depo.ua
Голова Закарпатської облради похвалився досягненнями в роботі
Голова Закарпатської облради похвалився досягненнями в роботі

Як пише Depo.Закарпаття з посиланням на galagov.tv, Чубірко вважає, що саме обласна рада стала тим органом, котрий працював у час безвладдя під час Революції Гідності. Це єдина область, де всі революційні процеси обійшлися без жертв і підпалів будівель.

"Це була європейська революція. З початку війни ми сформували програму підтримки учасників АТО. Була прийнята програма, яка передбачала допомогу учасникам АТО, важкопоранені були відправлені за окремим договором в Угорщині. Загалом вдалося пролікувати більше 20 бійців. Також вдалося оздоровити 800 дітей наших героїв. Ці речі варто продовжувати, бо війна триває", - заявив Чубірко.

Він також зазначив, що щойно повернувся з Ніредьгази, де було вирішено основні питання фінансування окремих проектів, зокрема відкриття офісу. Це дасть можливість залучати грантові кошти для соціальних потреб.

Приклади створення такого центру є у Словаччині, Чехії та Угорщині. До речі, Закарпаття – єдина область, котра не входить до ЄС, але буде фінансуватися у рамках цього процесу. Брюсель фінансуватиме спільні проекти ЄС і Закарпаття.