ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гірчичний провулок в Ужгороді знає, чим здивувати туристів (ФОТО)

Колоритний пасаж у стилі 30-их років увійшов до переліку місць, які треба відвідати кожному
Depo.
8 травня 2015 08:49
ФОТО: depo.ua
Гірчичний провулок в Ужгороді знає, чим здивувати туристів (ФОТО)
Гірчичний провулок в Ужгороді знає, чим здивувати туристів (ФОТО)

Провулок "Гірчичне зерно" був створений 5 років тому. Колоритний пасаж у стилі 1930 років довжиною 46 метрів. Уздовж пішохідного пасажу розташовані кафе, крамниці з сувенірами та доробками ручної роботи, перукарня, квіткові магазини, пише Закарпаття.depo.ua.

Гірчичний провулок в Ужгороді знає, чим здивувати туристів (ФОТО) - фото 1

Тут діє постійна фото-виставка, яка змінюється тільки темою. Час від часу в Гірчичному провулку проводять веселі та яскраві атракції де цікаво і малим, і дорослим.

Гірчичний провулок в Ужгороді знає, чим здивувати туристів (ФОТО) - фото 2

До речі, пасаж було створено з метою забезпечення якісного сімейного відпочинку. Найменший провулок Ужгорода став - одне з найбільш популярних місць серед містян та туристів.

Гірчичний провулок в Ужгороді знає, чим здивувати туристів (ФОТО) - фото 3

"Тут затишно, часто приходжу сюди пити каву. Дитина тим часом біжить в крамницю з акваріумими рибками. Тут особлива атмосфера, в якій і хочеться починати день", - каже місцева жителька Наталія.

Гірчичний провулок в Ужгороді знає, чим здивувати туристів (ФОТО) - фото 4

"Коли ми приїхали, провулок "Гірчичне зерно" був у топі рекомендованих містянами місць, які треба відвідати. Ми не відразу його знайшли, але Ужгород компактний і гостинний сприяв нашим пошукам. Тут гарно, тут все нове, але справляє враження старовинного. Колись я думав, що за таким треба їздити закордон, я помилявся. Ужгород особливе місто, а я маю особливі враження", - зауважив турист Тарас з Маріуполя.

Гірчичний провулок в Ужгороді знає, чим здивувати туристів (ФОТО) - фото 5

"Я неподалік працюю, - каже дівчина Ольга, - можу пройти значно коротшим шляхом, але завжди йду через цей пасаж. Місце заряджає мене позитивом. Приємно ходити такими вулицями, тут майже завжди посміхаються люди, бо навколо гарно".