ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Герої АТО повернулися в Ужгород після відпочинку в Будапешті

Сьогодні, 4 червня, в Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція щодо чергового етапу програми реабілітації учасників бойових дій в АТО "Подаруй тепло герою"
Depo.
4 червня 2015 18:05
ФОТО: depo.ua
Герої АТО повернулися в Ужгород після відпочинку в Будапешті
Герої АТО повернулися в Ужгород після відпочинку в Будапешті

Це вже друга група бійців, які, завдяки активістам Громадської організації "Європейський Ужгород" проходили реабілітації в Угорщині, пише Закарпаття.depo.ua.

Присутні на прес-конференції Антон Гайтанжі та Микола Марчишак поділилися своїми враженнями.

Герої АТО повернулися в Ужгород після відпочинку в Будапешті - фото 1

"Коли приїхали зі Сходу, я не очікував на таку підтримку. Люди, які повертаються з того пекла, які бачили те страхіття, просто потребують підтримки. В голові, серці та душі живуть ситуації, які ти обдумовуєш і культивуєш в собі, від дечого треба і позбутися, бо це дуже важко. Ми побачили підтримку українців в Угорщині, вони всі надзвичайні патріоти", - каже Микола, який захищав державу в Іловайську та був у полоні ворога.

Герої АТО повернулися в Ужгород після відпочинку в Будапешті - фото 2

"Ми морально відпочили та заспокоїлися. Я приїхав і мені стало набагато легше. Тепер тільки одна мета - поїхати в АТО і закінчити цю війну" , - додав Антон, кадровий офіцер 15 гірсько-піхотного батальйону.

Військові розповіли, що пробули в сусідній країні п'ять днів. Державне самоврядування українців забезпечило їх квартирою в центрі Будапешту, харчуванням, екскурсіями по місту та за його межі, курсом акупунктури та масажу й всім необхідним.

"Таке психологічне розвантаження потрібно всім. Нам пощастило, але є ще багато хлопців, на яких, сподіваємося, суспільство також зверне увагу", - зазначили хлопці.