Гентеші-різники таки зберуться в закарпатській Гечі на фестиваль

Очільник Закарпаття вважає, що скасування міжнародного фестивалю різників у с.Геча Берегівського району було невиправданим і непотрібним

Як інформує офіційний сайт Геннадія Москаля, обласне управління Держпродспоживслужби, не розібравшись у ситуації, не дочекавшись висновків експертизи, розтрубило на всю Україну, що на Закарпатті начебто виявили африканську чуму свиней, пише Depo.Закарпаття.

І своїм листом у Гечанську сільраду фактично зірвало проведення фестивалю, який роками пропагує фермерство й приваблює купу туристів.

"Ніякої африканської чуми свиней у нас немає – це встановили столичні експерти, тому  немає жодних підстав для скасування популярного фестивалю. Я підготував розпорядження про проведення міжнародного фестивалю гентешів (різників) у суботу, 11 лютого.

Управлінню Держпродспоживслужби доручено відкликати свого "панічного" листа в Гечанську сільраду, а Берегівській райдержадміністрації, департаменту агропромислового розвитку та управлінню культури облдержадміністрації разом із сільрадою с.Геча та іншими засновниками цього свята – підготувати сценарій популярного міжнародного фестивалю, який давно став однією з туристичних родзинок Закарпаття", - заявляє Москаль.  

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття