ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль подарував ужгородській пенсіонерці прапор України

Про такий подарунок 85-річна Маргарита Ткач, мешканка мікрорайону Доманинці, попросила сама
Depo.
20 січня 2016 08:33
ФОТО: depo.ua
Москаль подарував ужгородській пенсіонерці прапор України
Москаль подарував ужгородській пенсіонерці прапор України

Ужгородська пенсіонерка отримала в подарунок на день народження національний прапор від голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, пише Depo.Закарпаття з посиланням на сайт Геннадія Москаля

 У листі на адресу Москаля 85-річна жінка написала: "Подаріть мені прапор моєї рідної, любимої мною України, бо я любуюся прапорами лише по телевізору, а я одинока пенсіонерка - хвора, не ходяча, і мене обслуговує територіальний центр за кошти моєї пенсії, як людину похилого віку, хвору на суглоби".

Геннадій Москаль подарував ужгородській пенсіонерці прапор України - фото 1

Голова ОДА особисто приїхав додому до пані Маргарити, вручив їй цінний подарунок, національний прапор і побажав міцного здоров’я.

"Відправляючи листа, я навіть не сподівалася, що губернатор знайде час і особисто приїде, щоб привітати мене з ювілеєм", - каже Маргарита Михайлівна. 

"Лист дуже проникливий, тому я не міг поставитися до нього формально, - пояснює свій вчинок Москаль. - Вітання вчительці, котра стільки років віддала педагогіці, було внесене в мій робочий графік. До речі, за словами пані Маргарити, ми вже зустрічалися з нею в середині 90-х, коли я очолював на Закарпатті обласне управління міліції. У щоденній роботі трапляються завдання, які особливо приємно виконувати. Цей випадок -  якраз із таких".

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття