UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Гаку не буде: Рахівщину й Тячівщину з'єднає лісова дорога

Геннадій Москаль ініціює будівництво на Закарпатті нової лісової дороги між Рахівським і Тячівським районами

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Москаля.

Очільник Закарпаття ініціює будівництво на Закарпатті нової лісової дороги між Рахівським і Тячівським районами, яка суттєво покращить логістику до майбутнього курорту "Свидовець".

"Із Рахівського району дорога почнеться від витоків річки Чорна Тиса біля с.Чорна Тиса (саме тут інтенсивно будуватиметься курорт) і дійде до с.Лопухово в Тячівському районі (цю високогірну частину також охоплює "Свидовець"). У цих місцях колись була дорога лісокористувачів, частину її ми задіємо й тепер. Загальна протяжність майбутньої дороги – 25 кілометрів, із яких необхідно прокласти по-новому 11,2 кілометри. Зараз іде процес трасування, тобто розмітка на місцевості", – зазначає Москаль.

Дорога буде вкрита гравієм, із боків зроблять водовідведення, нею зможуть проїхати звичайні легкові автомобілі, так само, як зараз їдуть лісовою дорогою, прокладеною минулого року між Колочавою й Німецькою Мокрою. Роботи виконають лісівники, деталі вже обговорили з начальником обласного Управління лісового та мисливського господарства Валерієм Мургою.

Попередня дата закінчення будівництва – вересень цього року. Нова дорога згодиться не тільки для розвитку "Свидовця", а й для мешканців Усть-Чорнянського та Ясінянського кущів, котрим, щоб потрапити один до одного в гості, зараз доводиться робити величезний гак завдовжки 150 кілометрів.

Нагадаємо, Закарпаття отримало другий "квітневий транш" від дорожнього експерименту – понад 6,4 мільйона гривень

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook