Футбол: "Ужгород" розгромив "Минай" U-19 у товариському матчі

Результат матчу 5:0

Журналіст відділу новин
Футбол: "Ужгород" розгромив "Минай" U-19…
Фото ФК "Ужгород"

"Ужгородці" провели третій спаринг-матч під час зимових зборів. Після двох нічийних товариських поєдинків підопічні Богдана Блавацького впевнено переграли "Минай" U-19. про це повідомляє сайт ФК "Ужгород".

"Ужгород" вийшов вперед на 7 хвилині. Повідомляє Depo.Закарпаття.

Ще через 3 хвилини Олександр Глагола розібрався у центрі штрафного майданчика, пробивши у лівий від кіпера кут.

Всередині першого тайму "ужгородці" забили втретє. Після навісу зі стандарту від Олександра Глаголи на дальній стійці у порожні ворота м'яч перевів Дмитро Сартіна.

Протягом першої половини "минайці" намагалися вразити ворота ударами з-за меж штрафної, однак у рамці воріт надійно діяв голкіпер.

На 79 хвилині "Ужгород" забив четвертий м’яч.

А на 87 хвилині Олег Допілка поставив крапку у матчі, вдало підставившись під навіс зі стандарту.

У підсумку, 5:0 — "Ужгород" продовжує підготовку до відновлення чемпіонату Першої ліги.