ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Франківські депутати звинуватили Москаля в упередженості щодо подій на Драгобраті

На сесії Івано-Франківської обласної ради було зачитано заяву з приводу політичних репресій в Україні на підставі подій в Драгобраті
Depo.
15 січня 2016 12:31
ФОТО: depo.ua

У зв’язку з подіями на базі відпочинку "Хата магната" на гірськолижному курорті Драгобрат, інформаційним резонансом даної справи та наслідками для суспільства Івано-Франківська обласна рада висловила занепокоєння, пише Depo.Закарпаття з посиланням на stanislavske.tv

Депутати побачили у подіях ознаки грубого порушення прав людини під час затримання та суду добровольців учасників конфлікту на Драгобраті, що має ознаки репресій, політичну мотивацію переслідування представників Правого сектору.

Також депутати звинуватили в упередженості та порушення таємниці слідства губернатора Закарпаття Москаля під час висвітлення інформації у ЗМІ. За їхнім переконання, такі дії мають отримати правову оцінку. 

В упередженості звинувачене державне судочинства стосовно українських добровольців в порівнянні з судовим процесом над затриманими військовими ГШ ГРУ РФ, коли перші у важкому фізичному та психологічному стані після затримання були приведені в зал судового засідання, а другі відправлені перед проведенням суду на лікування.

Депутати облради висловили застереження стосовно того, що, за їхніми словами, подібна поведінка органів правопорядку, судочинства та упередженість ЗМІ піднімає і так високий градус суспільного обурення.

Нагадаємо, що сьогодні на сесію Івано-Франківської облради прийшли "правосеки" через події на Драгобраті.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття