ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді покажуть історії життя переселенців на Закарпатті

Короткі фотоісторії про тих, хто наважився на переїзд, зрозумів Закарпаття, вподобав Ужгород, Мукачево та інші місця нашого краю
Depo.
23 листопада 2015 09:33
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді покажуть історії життя переселенців на Закарпатті
В Ужгороді покажуть історії життя переселенців на Закарпатті

У понеділок, 23 листопада, о 14.00 у провулку "Гірчичне зерно" відкриється виставка "Переселенці на Закарпатті: життя без стереотипів", пише Depo.Закарпаття з посиланням на Ужгородський прес-клуб.

Українці, яким через війну на сході довелося залишити рідний дім, роботу, друзів, родичів, опинилися на Закарпатті. Як це: бути мігрантом усередині своєї країни, кардинально змінювати життя чи починати його спочатку, звикати до іншого темпу, розуміти ніби своїх, та все ж інших людей, розпочинати власну справу чи навпаки довго шукати роботу, знаходити нових друзів, родичів, "пускати коріння" чи "сидіти на валізах"?

24 короткі фотоісторії про тих, хто наважився на переїзд, зрозумів Закарпаття, вподобав Ужгород, Мукачево та інші місця нашого краю. Відомі закарпатські фотографи – Сергій Денисенко, Валентин Кузан та Євген Кудрявцев (луганчанин, який теж став закарпатцем) зафіксували історії героїв у фото. 

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття