ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фірма покійного нардепа Єрємєєва "відхопила" в Ужгороді добрий шмат землі

У вересні цього року активісти намагалися звернути увагу громади на тотальну забудову навколо озера "Кірпічка"
Depo.
14 грудня 2015 11:41
ФОТО: depo.ua
Фірма покійного нардепа Єрємєєва "відхопила" в Ужгороді добрий шмат землі
Фірма покійного нардепа Єрємєєва "відхопила" в Ужгороді добрий шмат землі

Як інформує Depo.Закарпаття з посиланням на "Кавіль Ньюз", 6 гектарів навколо озера "Кірпічка" в Ужгороді здали в оренду підприємцям-волинянам. А саме ТОВ "Ужгород маркет". Це підприємство значиться серед суб’єктів речового права на земельну ділянку.

"Ужгород маркет" може будувати, здавати в оренду майно, організовувати будівництво, і займатися неспеціалізованою торівлею, але основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Серед засновників цього підприємства значаться підприємці з Луцька: Світлана Юраш, Сергій Котик та ще одне підприємство ТОВ "ВВ". Це підприємство також зареєстроване у Луцьку. Має статутний фонд понад 2 мільйони гривень, а це значить, що компанія не одноденка. В її склад входять вже бувалі бізнесмени, на яких зареєстрована не одна компанія. Всі вони – волиняни.

Засновники-директори підприємства, яке має можливість забудувати озеро – власники частки в одному і тому ж банку - "Банк інвестицій та заощаджень" належить галицьким бізнесменам Степану Івахову та Сергію Лагуру – вони були бізнес-партнери покійного Ігоря Єрємєєва.

Тож, 6 гектарів тепер у власності бізнесменів з Волині, які входять до групи "Континіум", що була заснована покійним нардепом Єрємєєвим. Вже згодом ці люди мають право забудувати територію навколо озера.

Нагадаємо, ужгородці виступають проти забудови навколо озера. 

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття