ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фармацевтична наркоманія набирає в Ужгороді загрозливих масштабів (ВІДЕО)

В аптеку у мікрорайоні "Шахта" в обласному центрі Закарпаття молодь йде за дешевим та відносно доступним кайфом - таблетками від кашлю зі вмістом препарату кодеїн
Depo.
26 червня 2015 10:16
ФОТО: depo.ua
Фармацевтична наркоманія набирає в Ужгороді загрозливих масштабів (ВІДЕО)
Фармацевтична наркоманія набирає в Ужгороді загрозливих масштабів (ВІДЕО)

Люди розповідають, що минулої осені ледь не щодня підлітки просто посеред дитячого майданчика жменями їли таблетки. З часом мешканці відучили юнаків ходити до них у двір. Проте у місцеву аптеку молодь навідується регулярно, пише Закарпаття.depo.ua.

Пігулки "Кодтерпін" насправді проти кашлю, але чотири роки відпускаються лише за рецептом, бо при вживанні великої кількості діють, як наркотик. Більшість аптек, аби не мати клопоту навіть перестали завозити ці ліки. У аптеку на "Шахті", переконують мешканці, щодня приїздять "затарюватися" наркомани з усього міста. Пігулки тут продають без рецепту.

У наркодиспансері на сьогодні лікується длизько 250 залежних від фармацевтичних наркотиків, 30% з них - дівчата. Та це лише верхівка айзбергу, пояснюють фахівці. Тривале споживання кодеїновмістких препаратів у дозах, які перевищують терапевтичні - токсичне. Близько два-три місяці споживання приводять до залежності. Найбільше залежних від цього виду наркотиків у віці 17-35 років, довше не живуть, пояснюють лікарі.

Більше про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua