Естрадно-духовий оркестр філармонії готує для слухачів "парад солістів"

Цей концертний сезон для естрадно-духового оркестру філармонії був насиченим і плідним

30 травня естрадно-духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії запросить на свій останній у цьому сезоні концерт, повідомили Depo.Закарпаття в обласній філармонії.

На слухачів чекає справжній парад солістів. Зокрема, вокальні твори пристунім подарують такі досвідчені співачки, як Мирослава Швах-Пекар та Ірина Філіпенко, а доповнять їхні виступи юні виконавці Катерина Лазарчик та Олександр Зимомря. І як завжди ефектним буде виступ акордеоніста-віртуоза Євгена Цанька. У програмі – популярні українські естрадні пісні, інструментальні п’єси, всесвітньо відомі хіти. Ведуча – Ольга Донецька. Початок о 18:30. 

Цей концертний сезон для естрадно-духового оркестру філармонії був насиченим і плідним. Колектив подарував своїм шанувальникам кілька нових програм, традиційно залучаючи до співпраці цікавих відомих виконавців і талановиту молодь. Традиційно не обійшлися без участі цього оркестру Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики ім.Н.Висіч та інші знакові події суспільно-мистецького життя нашого краю. І, як завжди, невід’ємною частиною творчого життя артистів були виступи перед шкільною аудиторією. 

Та особливо приємна для колективу подія трапилася на початку травня: за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток України, вагомі творчі здобутки та високий професіоналізм незмінному керівникові естрадно-духового оркестру Закарпатської обласної філармонії Володимиру Співаку було присвоєно почесне звання "Народний артист України". І найкращим подарунком для митця та його підопічних стануть повна зала й оплески вдячної публіки.  

Нагадаємо, що у Берегові стартували святкування з нагоди Дня міста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття