ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Електрики залишили Берегово без питної води (ФОТОФАКТ)

З 29 квітня у Берегові припинять постачати мешканцям питну воду. Таке рішення прийняв Берегівський РЕМ - через борги за електроенергію
Depo.
28 квітня 2015 09:59
ФОТО: depo.ua
Електрики залишили Берегово без питної води (ФОТОФАКТ)
Електрики залишили Берегово без питної води (ФОТОФАКТ)

Про це свідчить документ за підписом начальника Берегівського району електромереж Олега Кучмія, повідомляє Закарпаття.depo.ua з посиланням на Вeregovo.today.

"На сьогодні заборгованість за електроенергію складає 113 тис. грн. Так, через поточну заборгованість перед Берегівським РЕМ "Закарпатобленерго" отримано попередження, в разі не погашення заборгованості до 29 квітня буде припинено електроживлення виробничих об'єктів ТОВ "Водоканал Карпатвіз", що у свою чергу може призвести до обмеження водопостачання в місті", - повідомляють у ТОВ "Водоканал Карпатвіз".

Там нагадують споживачам, які мають заборгованість за послуги з водопостачання та водовідведення, терміново погасити борги.

Перебої з водою у місті почалися 27 квітня - працівники ТОВ "Водоканал Карпатвіз" продовжують відключення (обмеження) квартир (будинків), підприємств боржників від системи водопостачання та/або водовідведення.