Електрики залишили Берегово без питної води (ФОТОФАКТ)

З 29 квітня у Берегові припинять постачати мешканцям питну воду. Таке рішення прийняв Берегівський РЕМ - через борги за електроенергію
Електрики залишили Берегово без питної води (ФОТОФАКТ)
Електрики залишили Берегово без питної води (ФОТОФАКТ)

Про це свідчить документ за підписом начальника Берегівського району електромереж Олега Кучмія, повідомляє Закарпаття.depo.ua з посиланням на Вeregovo.today.

"На сьогодні заборгованість за електроенергію складає 113 тис. грн. Так, через поточну заборгованість перед Берегівським РЕМ "Закарпатобленерго" отримано попередження, в разі не погашення заборгованості до 29 квітня буде припинено електроживлення виробничих об'єктів ТОВ "Водоканал Карпатвіз", що у свою чергу може призвести до обмеження водопостачання в місті", - повідомляють у ТОВ "Водоканал Карпатвіз".

Там нагадують споживачам, які мають заборгованість за послуги з водопостачання та водовідведення, терміново погасити борги.

Перебої з водою у місті почалися 27 квітня - працівники ТОВ "Водоканал Карпатвіз" продовжують відключення (обмеження) квартир (будинків), підприємств боржників від системи водопостачання та/або водовідведення.