Дві закарпатські громади отримали понад 29 млн грн на розвиток інфраструктури

Закарпатські громади Виноградіова  та Міжгір'я отримають відповідно 20,3 та 8,8 млн грн на соціально-економічний розвиток своїх територій

Про це Depo.Закарпаття повідомили в Закарпатському РВ АМУ.

Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Позицію Асоціації міст України під час засідання Кабінету Міністрів України представляв виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слободан, оскільки підтримка малих міст та селищ належить до пріоритетів діяльності Асоціації міст України. Готуючись до XV Українського муніципального форуму, АМУ провела опитування громад-членів і спрямувала уряду пропозиціївирішення проблем місцевого самоврядування, зокрема, і малих міст та селищ. 

АМУ зверталася до уряду з проханням терміново розглянути питання щодо виділення 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ. Закарпатські громади м. Виноградів  та сел. Міжгір'я отримають відповідно 20.3 та 8.8 млн грн на соціально-економічний розвиток своїх територій.

Нагадаємо, що Мінрегіон "бачить" на Закарпатті 40 об’єднаних громад.

Читайте також: Без нових ОТГ і з вірою в децентралізацію: Чи "зламають" закарпатці Москаля у 2019-му

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook